JÄTTIKULLI

Jättikullijättikullijättikulli!
1322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joo, Jumala kumppaneineen täällä maapallolla varmaankin hässii. Kukas muu, pystyy tuollaiseen tuotantoon jo yli 10,5 kk samaa rataa, joka päivä, koko päivän. Ei kukaan muu pysty tuollaiseen, että muka yhtä ja samaa saastapaska-alhaista asiaa ja samoja henkilöitä. Jumala on Hidas Midas, joka, joka ei siis koskaan korjaa mitään aiheuttamiaan asioita/ ällön vääriä ajatuksiaan kohteistaan, vaan jatkaa kyllä. On nopea kyllä tuhoamaan ja nussimaan oikeasti tuhoon ihmisen, kenet vaan. Hänen ei tarvitse kuin ajatella vaan ketä vaan, niin niin monista saa tuollaisen tosiaankin VÄÄRÄN kuvan annettua, ja tuota kuvan nussimista Jumala megaGigahärskipaska täällä AIVAN TAHALLAAN nussii ja vääntää väsäten, AIVAN TAHALLAAN. Ällö-Jumala itse painukoon vaikka rakettina paskaks ja pois kokonaan. Ei ole tämä planeetta mikään Hänen/Heidän hässimis-nussimisplaneetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JÄTTIKULLI kirjoitti:

Jättikullijättikullijättikulli!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu