IL jatkaa edelleen Immoskohun paisuttelua. Arvaa mitä IL, ei kiinnostaa pätkääkään, se mikä kiinnostaa on se, että taho nyt muiluttaa tätä islamisti-invaasiota Eurooppaan ja Suomeen elämään hotelleissa discorahoineen meidän velkarahalla. Se tässä on suurin huolenaihe eikä Immonen. H A L O O herätys media.
Iltalehti paisuttelee Immoskohua
wakeupwakesoon
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kyllä media nyt varmasti muuttaa tapansa kun näkee sun kirjoittelevan siitä Suolikaksnelosella. Tiedätkö muuten mitä? Immonen pääsee kohuista helposti eroon. Lopettaa töppäilyn.
Mun mielestä kyllä paisutellaan ja vääristellään. En ymmärrä koko touhua.
Immosen englanninkielinen kirjoitus oli vähän konekielisen tuntuinen, mutta sanan "nation" (kansakunta) jotkut torvelot käänsivät väärin nationalismiksi, ja johtivat siitä natsisimi. Ei siinä mitään natseista puhuttu. Ja "fight" (taistella) voi tahallaan yrittää ymmärtää aseelliseksi taisteluksi.
En olisi kiinnittänyt mitään huomiota koko kirjoitukseen muuten, paitsi vähän tönkkö-englantia.
Menen tumputtaja takaisin räpläämään nysääsi.
Tiedättekö uusnatsit, että teidän jatkuva rätkytyksenne islamisaatiosta, sekä muut maahanmuuttoa koskevat hallusinaationne ja valheenne, eivät jaksaisi kiinnostaa meitä suuren enemmistön edustajia jatkuvasti.
Enemmistöä on vaikea löytää sellaisen kirjoittelusta joka aloittaa sanalla tapa-selvästi imperatiivimuodossa. Tapa. Leif. oli niin huono nimimerkki että sen nimimerkin käyttäjää vieläkin etsintäkuulutetaan.
Suomessa on sananvapaus muillakin kuin persuilla. Se on Immosen ja persujen oma häpeä jos touhut eivät kestä päivänvaloa.