kreikassa laivaan 2500 mamua

miksei noita afrikan apiiinoita kuskata samantien takaisin sinne mistä ovat tulleetkin kun kerran ovat laivaan nousseet---miksi niitä jaetaan eurooppaan elätettäväksi
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ajattelin ihan samaa. Voisivat ainakin vaihtaa ne naisiin ja lapsiin. Ei nämä miehet ole mitään pakolaisia vaan karkureita. Jättävät vaimonsa ja lapsensa sodan jalkoihin.

Äänestä

Ei niitä kuskata takaisin koska persut haluaa ne tänne suomeen

Äänestä

Missään muualla ei kohdella loisia noin kohteliaasti, että pistetään risteilijä niiden käyttöön - ai niin, Kreikkahan onkin RIKAS maa, EU maksaa sille kaiken! :O

Äänestä

Lempileffani on Das Boot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


prklprklp kirjoitti:

miksei noita afrikan apiiinoita kuskata samantien takaisin sinne mistä ovat tulleetkin kun kerran ovat laivaan nousseet---miksi niitä jaetaan eurooppaan elätettäväksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu