PS KANNATTA MONIKULTTUURISTA SUOMEA SOINI ALLEKIR-

JOITTI hallitusohjelman jossa asia todetaan, Halla aho ja Immonen potkaistaan pois puolueesta ja vanha kunnon PersusSuomalainen puolue nousee sylkykupin asemasta suosituimmaksi puolueeksi.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siinä on persujen pelastus, Immonen ja Halla aho helvetin kuuseen mahdollisimman pian, niin kansa ottaa taas persut omakseen.

Äänestä

Persut ovat olleet median pilkan kohteena vaaleista lähtien radikaalit toimet ovat nyt tarpeen kannattaisi ehkä kuunnella Saarakkalan ja Pacalenin mielipiteitä.

Äänestä

Hyvin persut on hommansa hoitanut. Mulla ei oo mitään valittamista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AvaimetNousuun kirjoitti:

JOITTI hallitusohjelman jossa asia todetaan, Halla aho ja Immonen potkaistaan pois puolueesta ja vanha kunnon PersusSuomalainen puolue nousee sylkykupin asemasta suosituimmaksi puolueeksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu