Yksin keskustelijalle

Eikö tunnu raskaalta keskustella itsesi kanssa?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuskinpa se niin raskasta on vaikka sivullisista siltä voi vaikuttaakin.
Asian selittää ne monet päästä kuuluvat äänet jotka pakottaa tekemään käskynsä mukaan, joten kavereita löytyy ihan omasta takaa vaikka muut ei kirjoituksiin vastaisikaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


InhottavaRealisti kirjoitti:

Eikö tunnu raskaalta keskustella itsesi kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu