epätoivoiset naiset yli 40v

iikka-vaan

Miten jotkut miehet jaksaa kiinnostuu jostain super lihavasta yli 40v bimbo Bondista? Eräskin sellanen on niin epätoivoinen että maksaa miehet että ssa ne baareihin ja kotiinsa. Maksaa!
En ole maksullinen mutta eräät miehet ovat. Se hankkii koko ajan uusia miehiä,on jo uus ovella kun yhden kanssa menee huonosti. Facebookissa sillä on yli 200 mies "ystävää"... Niin kun se sanoo että ne on VAAN ystävii...Sitt se on niin vitun mustasukkainen: tutkii miestensä puhelimen,kassin,tabletin ja kuvittelee että sitä petetään, miehen pitäisi elää kuin vankilassa sen kanssa. Mä en alkais sellasien akkojen kans. Onkohan se kuinka yleistä naisten keskuudessa? Pelottavaa että sellaisia kulkee vapaina. Se muija on mun kaverin ex muija.
Sellainen vaalea (värjätty tekovaalea) , varmaan 50kiloo yli painoo, ...miten jotku jätkät haluaa ees sitä? Sehän on kuulemma kauheen näköinen alasti ja sillä jotain iho-ongelmia, iho rikki tai jotain... kantaa varmaan kaikki sukupuoli tauditki kun sitä on joka jätkä käyny paneen...hyi helevetti. Onhan niitä vapaina parempiakin muijia...mutta kaitpa jotkut tykkää kun se maksaa miehensä baariin kunnon niin hemmeti epätoivoinen kun ei muuten miestä saa, ostaa juomat ja maksaa kaikki,elättää jätkän kun saa vaan jonku hömppäheikin luokseen. Mä on katellu sen luokan touhuja ett ei hemmeti ei se käy ihan täysillä? Mitä mieltä muut on?
Sillä vissii neljä penskaa joista se vanhin lähti kotoa menneen kun äitinsä kuvittelee ett sen äijät käy sen tytön luona yöllä...ja ne toise saa olla kumipuvut päällä kotona ettei näy paljasta pintaa kun se äitinsä pikkasen henkisesti sairas.
Jätkät hei,varokaa!!! Se asuu Oulun lähikunnassa....

1

166

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Löysintuoltaaa

      Se on tuolla pussaa.fi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      52
      1070
    2. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

      Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
      Ikävä
      113
      1004
    3. Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle

      Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust
      Kotimaiset julkkisjuorut
      51
      982
    4. Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi

      Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,
      Suomalaiset julkkikset
      7
      874
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle?

      Jos joskus kohtaatte?
      Ikävä
      89
      816
    6. Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?

      Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.
      Vain elämää
      4
      684
    7. Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?

      Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it
      Sinkut
      190
      643
    8. Sinulle jota kaipaan!

      Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista
      Ikävä
      25
      637
    9. Ehkä taidat

      Luovuttaa.
      Ikävä
      73
      607
    10. Jos oltais joskus samoissa bileissä

      Niin lähdettäiskö yhdessä ”jatkoille?”
      Ikävä
      57
      603
    Aihe