Antaisin ääneni Olli Immoselle, jos vain voisin.
Olli Immonen on oikeassa
rehtikaveri
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Meidän 99,5 % suomalaisista mielestä olet tunteellinen höpsö.
Minäpä sitä pystyn antamaan Immoselle äänen: pieraisen moiselle kruununraakkinatsille.
Antaisin minäkin.
Pitää omalta kotikunnalta etsiä Immosen ystävä ja tukea häntä.
Toivottavasti Halla-aho ilmoittautuu presidenttikisaan. Saataisiin isänmaallinen johtaja Suomeen.
Nyt tarvitaan isänmaallinen presidentti, hallitus ja eduskunta. Kaikkien kansanedustajien mielipiteet pakolaisongelmasta on saatava julkisuuteen, jotta me äänestäjät tiedämme ketä ensi vaaleissa ei äänestetä.
Haluatko voittaa yli 12 miljoonaa euroa?
Rekisteröidy ilmaiseksi ja ole mukana arvonnassa.
Klikkaa tästä:
http://bit.ly/kasino-voitto
Immonen on enimmäseen kahdella jalalla kävelevä katastrofi (jos ei satu konttaamaan) Kussut nuorena muutajaan tai vähintään sähköpaimenaitaan. Normaaliksi palautumiseen tarvittaisiin vastashokki korkeajännitelinjasta.
Kun Immonen lähti pakoon etelään lomalle, alkoi pakolaisvirta sieltä päin heti kiihtyä. Vaarallinen mies!
Toivottavasti Timo-pomo ottaa kauluksesta jämäkän otteen ja määrää Immosen liikunta-alueeksi Pähkinäsaaren rajan pohjoispuolen, Turun Varissuolla saa kerran vuodessa pistäytyä opintoretkellä.