Ammuskelua Veikkolassa

Tuliko Veikkolasta ghetto?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kopioitu.


Kun vihasaarnaaja Anjem Choudary kävi Suomessa puhumassa radikaali-islamin ihanuudesta niin missä oli vihreät ja vasemmisto silloin? Anjem Choudaryilla on maahantulokielto moneen maahan mutta Suomeen sai tulla levittämään propagandaa ja islamilaista fasismia vittu miten tekopyhiä paskoja vihervasemmisto on, ihan oksettaa että ajatellaan vain valkoisen olevan rasisti ja kaiken pahan alku ja juuri jota HS ja Yle pakkosyöttävät kansalle.

Äänestä

tuli

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tsäzädään kirjoitti:

Tuliko Veikkolasta ghetto?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu