Vieläkö Tanja Kyrpälä on kepujäsen?

Ossooko joku sanua?
7240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tuli järkiinsä ja liittyi Vihreisiin.

Äänestä

Ken on kerran jäseneksi liittynyt tai liitetty, pysyy jäsenenä koko ikänsä.

Äänestä

Se entinen alusvaateministeri on nykyisin koirankouluttaja ja ministerin sopeutumiseläkkeellä 65 vuotiaaksi asti että kyllä se kepulaiselta vaikuttaa kun yhteiskunta sitä elättää.

Äänestä

Kyllä Kyrpelä/Saarela/Erjola/Vienonen on yhä kepulainen ja musta muna maittaa bämmälle yhä.

Äänestä

Kepulainen kerran, kepulainen aina...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PeterNaigoord kirjoitti:

Ossooko joku sanua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu