Sähköä menee ja tulee

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Höpöttäjä höpöhöpöstä on kyse.

Äänestä

Taas Googlen koiranoksennuslinkki. Ettekö osaa tehdä oikeita linkkejä?

Äänestä
  • Yritäppä ite parempaa, tuo riittää normi-ihmisille sen mitä tarvii tietää mistään mitään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sieltä.löytyy kirjoitti:

Täältä voi itsekukin seurata tilannetta, ei tarvitse yhden palstaidiootin räpellyksiä lukea.

http://www.google.fi/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0CDcQFjADahUKEwiBobiwyrnHAhVEGCwKHS-rA-c&url=http://www.fingrid.fi/fi/sahkomarkkinat/kulutus-ja-tuotanto/Sivut/default.aspx&ei=oMnWVYHRAcSwsAGv1o64Dg&usg=AFQjCNELGLLp_uUEs2Y1LVTihqgO74qSPQ&sig2=xKZ9qweFBSDhuOEWUjrJpA

SAKSIKAA TALTEEN

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu