Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

oman kullin koko sopiva?

Omaan kullin joka on erektiossa 16cm. Terskani on erittäin suuri ja varsi suonikas. Posliinipallit aina. Kelpaako tämä miehille. Olen biseksuaali m.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi ei kelpaisi. Pituus on hyvä, mutta iso terska repii perseen.

Äänestä
  • Tuo on totta, mutta pillussa erottuva terska tekee hyvää. Liian iso terska käy pilluun kipeää.

    Äänestä

jos terskasta erotat suonia, kannattaa hakeutua lääkäriin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Avant40 kirjoitti:

Omaan kullin joka on erektiossa 16cm. Terskani on erittäin suuri ja varsi suonikas. Posliinipallit aina. Kelpaako tämä miehille. Olen biseksuaali m.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu