IMMOSELLA ON MONIKULTTUURINEN MUSLIMI-MAMUVAIMO

etyeyrtytrtyrt

Immosella on monikulttuurinen, muslimitaustainen mamuvaimo, mutta Immonen sanoo että ei tykkää monikulttuurista.

Onko siis tuo Immonen vähän niin kuin joku leipäpappi, joka sanoo että "älkää tehkö niin kuin minä teen, vaan tehkää niin kuin minä sanon"?

7

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • immonen (ja moni moni muu) ei tykkää monikulturismista joka on 70-luvulla kehitetty vaarallinen ideologia jonka karvaita hedelmiä saamme nyttemmin nauttia.

      • 22344kkk

        Vihervasurismi se, ja tähän vahvasti liittyy myös tämä monikultturismi. Selvä oman maan kansalaisten halveksinta ja pyrkimys kaltoinkoheluun kuuluu myös tähän ideologiaan oleellisena osana niinkuin mitä ainainen myyräntyö oman maan talouden romuttamiseksi.


    • juna-ampuja

      ... tai sitten Immosella on omakohtaista kokemusta mistä puhuu.

    • Uusnatsit_Sucks

      Hitelrilläkin on oli oma kotijuutalainen, maagikko. Silti ajoi juutalaiset pakkoleireille ja uuneihin.

    • Immonenlieneesuvakki

      Mistä ihmeestä aloittaja on saanut sellaisen tiedon, että Immosen vaimo olisi monikulttuurinen? Onhan tämä vaimo jo ollut pitkään Suomessa, joten ehkä hänestä on jo ehtinyt tulla monokulttuurinen.
      Ei kai monikulttuurisuus ole mikään elämänikäinen ominaisuus? Jos on, niin silloinhan nk. kotouttaminen on pelleilyä. Ja luulisi, että spontaanin kotoutumisen johdosta tapahtuu myös kulttuurillista sopeutumista.
      Muuten tämä otsikoitu tosiasia on pelkästään plussaa Immoselle, joka siis yllättäen osoittautuu suvakiksi nimityksen positiivisessa mielessä.

      • ertertwerrt

        Ei monikulttuurisuus ihmisestä mihinkään lähde. Voihan musta somalikin väittää olevansa suomalainen. Ei seeprakaan raidoistaan pääse, kuten sanotaan.

        "Muuten tämä otsikoitu tosiasia on pelkästään plussaa Immoselle, joka siis yllättäen osoittautuu suvakiksi nimityksen positiivisessa mielessä."

        Miksei hän sitten tykkää monikulttuurista, jos kerran suvaitsee monikulttuurisen naisen makuuhuoneessaankin?


    • järkiNainen

      Immosen vaimo on samaa mieltä kuin Olli Immonen, ja sadattuhannet suomalaiset siitä, että suomen maahanmuuttopolitiikassa on vakavia ongelmia. Eikä Immosen vaimo ole yksin ulkomaalaistaustaisten joukossa. Monet jopa somalit, kauhistelevat sitä, että Suomi ottaa maahan pakolaisia joiden alkuperästä ei ole mitään tietoa. On täysin ymmärrettävä huoli koska Iisis värvää joukkojaan ympäri Eurooppaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      102
      2206
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      104
      1644
    3. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      82
      1318
    4. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      121
      1293
    5. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      117
      1236
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      60
      1068
    7. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      60
      1044
    8. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      51
      1017
    9. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      36
      942
    10. Minkälainen ääni mulla on mies

      Sinun mielestä?
      Ikävä
      33
      824
    Aihe