Tuskin Jehovan todistaja

Videolla esiintyvä aivan fantastastisen mahtava ja fiksu isä on tuskin Jehovan todistaja. Vai mitä mieltä olette?

https://youtu.be/K7rujK0iOJU
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä saattoi hyvinkin olla uskovainen mies, sillä hänhän sanoi ihan oikein että sukupuoli-identiteetti on valintakysymys ja että hänen lapsensa tietenkin tekevät oman valintansa, ja lyönpä miljopnan vetoa siitä että he kuitenkin valitsevat heterouden, sillä tuossa iässä ei noita valintoja tehdä, mutta sitten kun sen aika tulee nii ylivoimaisesti useimmin valinta on heterous, siis se mikä selviää peiliin katsomalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


positiivaristi kirjoitti:

Videolla esiintyvä aivan fantastastisen mahtava ja fiksu isä on tuskin Jehovan todistaja. Vai mitä mieltä olette?

https://youtu.be/K7rujK0iOJU

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu