http://www.verkkouutiset.fi/ulkomaat/isis_salakuljettanut_tuhansia_eur-31417
Onhan tämä jo ollut tiedossa, ja aivoilla varustettujen ihmisten pääteltävissäkin, mutta suvakeilla tuppaa olemaan se nuppi syvällä perseissään, niinpä heikäläisten havahtuminen asioihin tapahtuu vähintäänkin kohtuuttoman hitaasti. Käyhän heitä täälläkin kitisemässä, joten lukekoon tuosta, jos vaikka menisi jakeluun.
Onhan tämä jo ollut tiedossa, ja aivoilla varustettujen ihmisten pääteltävissäkin, mutta suvakeilla tuppaa olemaan se nuppi syvällä perseissään, niinpä heikäläisten havahtuminen asioihin tapahtuu vähintäänkin kohtuuttoman hitaasti. Käyhän heitä täälläkin kitisemässä, joten lukekoon tuosta, jos vaikka menisi jakeluun.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jippii, kohta alkaa kauppakeskukset räjähtelemään, mitäs hyysäri siihen sanoo ?
Sota leviää Suomeen. Suomesta menee taistelijoita isiksen riveihin ja taistelijoita isistä vastaan. Palattuaan he alkavat kahakoida myös Suomessa. Ensiksi kahakat ovat vain murhia, mutta lopulta ollaan jo kahdessa eri leirissä, isiksen puolesta ja isistä vastaan. Kun tähän yhtyvät suomalaiset on sisällissota valmis.
Tulessa julmien tekojen syksy, talvi ja kevät.
Olkaa ihmiset tarkkana julkisilla paikoilla ja kaupoissa. Puhumattakaan junista, laivoista ja busseista. Ja bussipysäkeistä.
Älkää liikkuko yksin, jos suinkin voitte sitä välttää. Epäilyttävien tyyppien lähistöllä pitäkää puhelimessa valmiina 112 yhden näppäyksen päässä.
Näkeehän niitten silmistäkin mitä sakkia ovat, aivopestyjä uskonsotureita suurin osa. Pikkupojatkin näyttävät papistolta opittua V-merkkiä. Oikeasta henkilöllisyydestä ei ole mitään varmuutta, tuskin enää itsekkään vuosien koulimisen jälkeen muistavat. Naiset ja lapset tulisi erottaa toisiin maihin heti rannalla ja äijät turvasäilöön tarpeelliseksi ajaksi. Miten aiotaan tehdäturvallisuus-selvitykset ja rikosrekisterinsä ennekuin aletaan Kansanopistoihin lastenpariin sijoittamaan ?
Samoin oli maahan aikoinaan tulleilla somaleilla. Koska he olivat repineet passinsa, niin kukan ei tiedä tänäkään pävänä ketä he oikeastaan olevat ja mitä he ovat maassaan ennen Suomeen tuloaan tehneet.
Tulihan Suomeen kerran eräs viaton ruandalainen pappikin ja sai sinisilmiltä turvapaikan, kunnes paljastui kansanmurha ja nyt pappi istuu elinkautista.
Johan Norjassa oli selvinnyt, että Djiboutista oli tullut perhe, joka esiintyi somalialaisena. Aikaa asian selviämiseen ei mennyt kuin reilu 20 vuotta.
Ja nyt vielä vinkuvat karkotuspäätöksestä. Kehtaavatkin.
Tajuaahan tämän aivotonkin vaikka perseellään, muttei päättäjät, HALOO.