Tämä on miehille yli 40 v

tibarine

Haluisin tietää että onko miehistä inhottavaa sextailla naisen kanssa jolla on mahaan tullut ylimääräistä? Ja haluaisin myös tietää että mikä on paras asento ottaa mieheltä suihin?

3

55

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mies-yli-40-v

      Eipä tietenkään ole inhottavaa. Se kun kuuluu asiaan, että naiset vain ovat erilaisia.

      Imutusasennoista se on paras, mikä itsestä tuntuu miellyttävimmältä ja helpoimmalta. Jos tahtoo olla oikein herttainen miestä kohtaan, voi valita sellaisen, jossa vittu on sievästi auki, esimerkiksi 69 asento tai välillä voi muutenkin avata vittuaan.

      Muistanet harrastaa näyttämistä ja avaamista usein myös seksitilanteen ulkopuolella. Ihan muina tyttöinä nosta hameesi tai laske housusi ja avaa vittuasi. Kotioloissahan ja kesällä sinulla ei varmaankaan tarvitse hameen alla olla mitään. Kahdenkesken voit lämmön salliessa olla paljon alaosattomassa.

      Mitään komplekseja jonkin ulkonäköseikan, kuten lihavuuden takia ei tule olla, vielä vähemmän peittely-yrityksiä. Mies pitää asiallisuudesta ja rohkeudesta. Liian rohkea et voi olla. :)

      • nappulaa

        Nainen päällä 69 paras


    • Ei suinkaan. Kyllä niitä muotoja saa olla, ne pitää vaan kantaa pää pystyssä ja me tosiaanki ollaan kaikki erilaisia sekä muututaan vuosien mukana. Yks suuri elämässä auttava näkemys on se et ei ota asioita liian totisena, iloinen ihminen näyttää miellyttävältä tutustua ja ennenkaikkea seksistä kumpikin nauttii enemmän jos mukana on iso annos iloa ja leikkiä, kyllä se pätee siihen suuseksiinki. Iloista leikkimieltä mukaan jolloin nautinto on molemmilla. Elikkä se paras asento on juuri se iloinen leikkimieli.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      276
      4712
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      134
      3050
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      45
      2914
    4. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      36
      2892
    5. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      77
      1826
    6. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1684
    7. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1521
    8. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      61
      1448
    9. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      97
      1322
    10. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      227
      1222
    Aihe