Slovakian pääministeri rasisti?

1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kait sentään rasisti?

Siinä vaan taataan että oman maan kansaaiset pärjää ja maa voi hyvin, niin hyvin kun se laman keskellä voi voida. Se että suomi tekee Ruotsin 30 vuoden virheet 10 vuodessa ei tarkoita sitä, että suomlaiset päättäjät eivät taas olisi rasisteja. Heidän päättämättömyytensä silloin kun päätöksiä tarvitaan, tekee heistä vain pelkureita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kulttuuririkastuu kirjoitti:

Kun ei päästä mamulaumoja maahansa

http://www.strategic-culture.org/news/2015/08/30/eu-migration-policy-failure-slovakian-leader.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu