Lopetin tuossa joku kuukausi pari sitten alapään sheivailun siksi, että ihoni ärtyy siitä liian herkästi. Olin niin kyllästynyt niihin inhottaviin näppylöihin ja alkavaan sänkeen ja jatkuvaan pistelyyn. Nyt olen pitänyt sellaista siistittyä vähän alle sentin karvoitusta ja heti tuntuu paremmalta.
No mieshän ei tästä tykkää. Hän sanoo, että karvoitus tuntuu ällöttävältä (ajelee itsekin). Vuosi ollaan oltu yhdessä, mutta nyt herra valittaa, että ihan kuin ei "kotona olisi". Voi tsiisus että ottaa hermoon äijän valitus, kun ei tajua sitä että minulla on todella herkkä iho eikä sheivaus tunnu yhtään enää hyvältä. Mikä piru siinä posliinissa miehet viehättää?
Mies ei tykkää kun lopetin ajelun
4
105
Vastaukset
- HelppoRatkaisu
No pistä jätkä ulkoruokintaan, sun alapää on sun juttu, jos ei kelpaa, painukoon etsimään muualta. Ei taida olla muutenkaan ihan balanssissa tuo teidän suhde, jos tuolla tavalla pitää ärjyä ja määräillä toisen kehoa..
- rtfgyhukol
Oletko selittänyt miehelle, miksi lopetit sheivaamisen? Jos olet, ja silti valittaa, niin suosittelen kyllä miehen vaihtoa.
Itsekin jaksoin vuosikausia kärsiä sheivauksen aiheuttamasta kutinasta, pistelystä, näppylöistä ja jopa paiseista, kun jotenkin kuvittelin, että en muuten kelpaa. Kun sitten päätin, että nyt saa riittää, ja aloin kovasti selittelemään poikaystävälleni tilannetta, vastaus olikin, että ei hänelle ole mitään väliä, onko niitä karvoja vai ei:D - Karvoillataiilman
Kiva on välillä kun on karvoja/ ilman, on ku vierasta saisi.
- makujaonmoneksii
Posliini on sanoinkuvaamatomman kiihottava. Posliini saa heti viisarin värähtämään. Olen kuitenkin sitä mieltä sheivaus ei saa olla sellaista kuin pensas kuvaa. Pimppakarvoja voi kuitenkin muotoilla ja pitää siistinä, ilman että ajaa kaikki pois. Olen nähnyt todella kauniita pimppoja, joista karvat on siistitty ja silti ne ovat kiihottavia.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos nainen harrastaa seksiä
Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi2562588Pihlaja-puulle
Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos151601Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei141499Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko3751341Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun161261Kysymys Kuhmolaisille
Hei. Olen 32 vuotias nainen ja muutin Kuhmoon noin 12 vuotta sitten. Mutta nyt täytyy ihmetellä ihan ääneen että onhan t251157Savimajasta lääketieteen tohtoriksi - ja ei tikkua ristiin
”Jos ihminen muuttaa savimajasta tänne kerrostaloon länsimaisen elintason piiriin ilman että tarvitsee panna tikkua rist182995Ensi viikolla tulen takaisin
Ja käyn varmaan siellä monta kertaa. Monta mahdollisuutta nähdä jos olet siellä päin19876- 75843
Olen valtavan ihastunut
Yritin sen sinulle viime viikolla kertoa, mutta liikaa muuttujia ja isoja tunteita, niin en kyllä ollut kovin selkeä.62831