Hei!
Osaisiko joku kiva neuvoa missä Hesassa pääsee harrastamaan naurujoogaa??
Olen juuri kaupunkiin muutanut ja tahtoisin jatkaa tuota harrastusta, vaan paikkaa ei löydy!
Osaisiko joku kiva neuvoa missä Hesassa pääsee harrastamaan naurujoogaa??
Olen juuri kaupunkiin muutanut ja tahtoisin jatkaa tuota harrastusta, vaan paikkaa ei löydy!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Yks hyvä joogakoulu tääl Hellussa on Shanti jossa oon käynyt. En kyllä ole varma tuosta "nauru"joogasta mutta kannattaa soittaa ja kysyä tarkemmin.
Stadilainen ei käy missää naurujoogakursseilla, me vaan bongataan elämää ihan oikeesti kartsalla ja nauretaan: "..haa haa haa..."
Oho, ihanaa kun joku on jo 10v sitten tiennyt naurujoogan! =) Itse tutustuin siihen vasta vähän aikaa sitten...... xD
Facebook on kieltämättä tehokkain tapa pysyä tässä(kin) asiassa kärryillä. Esim. Naurujoogaa pääkaupunkiseudulla (tms) on oikein hyvä tiedotuskanava, samoin kuin Ha ha Helsinki ja Stadin Naurujoogaklubi. Naureskelemaan vaan! =)
Toinen vaihtoehto on tietysti tilata naurujoogaa esim. synttäreille, polttareihin, pikkujouluihin............... =)
kysy kallion kirjastosta siellä aina joka päivä nauru jookaa nauru jookaa nauru jookaa ja oikeen kuuluttavat kaijuttimista vielä siitä että varmasti kaikki tietää.........huuoooooooooooooh!!!!! ja muka lukon kentällä ja tulevat aina paljon alemmas lähemmäs hämeen tietä räkättämään........ mitälie huume hörhöjä??????? kerran huusin että IHAN OIKEASTI OLKAA JO HILJAA onneksi hiljenivät etes sillon!! ärsyttävät kun ei saa edes kalliossa asua rauhassa!!
Hei vaan "Riittää jo kiitos"
Miellämme tuimme naapurissa tapahtuvaa, ilmaista ja ainakin hauskankuuloista tapahtumaa! 8)
Peräti kaksi kertaa on kuulutettu...
Moikka!
Pilkku Pilkamo vetää naurujoogaa kirjaston viereisellä kentällä ainakin pari kertaa viikossa. Lisätietoja voit kysellä tuolta: http://www.facebook.com/events/516694715127559/