Tässä 19 vuotias nuori miehenalku. Minulla olisi haaveena äiti poika leikki jonkun naisen kanssa. Itse olen helsingistä. vapaa ehoiset ilmoittakaa .
äiti poika haave ..
ujopoika96
21214
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jos edes joitakin ehdokkaita? :(
Olin siskonpojan Mikon 14v kanssa kahden mökillä muutaman päivän. kesäpäivä ja oli lämmin Mikko auttoi kukkapenkkien kanssa kuljetti multaa, itse join viiniä jonkin verran iltapäivästä. ilapalan jälkeen makoiltiin sängyllä. kun nukkuma-aika läheni Mikko makoili minun sängyn reunalla sanoin saat nukkua siinä jos haluaa.
laitoin vain yöpyvun ja pikkarit, yöllä heräsin Mikko oli seljällään ja runkkasi hiljaa makasin hiljaa tunsin kuinka nännit kovettui pienestä äänestä syrjäsilmällä katsoin aika iso kalu annoin tohuta. Aamulla kysyin sopiko nukkumaan pitääkö levittää sohva sanoi hyvin sopi. Seuraavana iltana kun kuulin taas yskin ja käännyin Mikkoa kohti Mikon vartalo oli lähellä, Nyt sain katsoa läheltä housut oli jo vähän alhaalla, Mikko säikähti kun huomasi olen hereillä sanoin tuo on normaalia saat kokeilla noita kun olet kiinnostunut Mikko koski rintoihin vedin päätä lähemmäs sanoin suutele ohuen kankaan läpi tunsin herkät huulet sievästi imaisi molemmista harvakseen nostin yöpaidan pois nyt tuntui paremmalta Mikko oli jo lähellä koskin sievästi kalua oli jäntevä ja kova hyväilin sievästi Mikko jännitteli kalua kovasti tunsin että vapisee vähän ja sitten kalusta lensi spermaa vatsalle ja lähwelle pimpsaa, Sanoin Mikolle käy paperia pyyhin valkoista spermaa vartalolta sanoin ethän kerro vannoi että ei. Otin Mikon kainaloon tunsin unissani kun joskus suukotti rintoja käännyin selin, Mikko tuli melkein heti selkään kiinni tunsin kalun pyllyssä kiinni olin nukkuvinani tunsin housut laskeutuu, ja kalu tuli kiinni häpyyn sievästi hieroi pillua kostuin ja alkoi oikeasti haluttaa mietin joudunko käräjille siirsin kättä taakse ja painoin pakarasta Mikko työnsi sisään tuntui yllättävän isolta sisässä vetäydyin pois käännyin seljälleen Mikko nousi päälle ohjasin sisään katsoin Mikkoa ja suukotin kysyin haluaako ja pysyy hiljaa tapahtumista kuiskas en kerro Mikko pani nopeaan vähän rauhoittelin nostin jalat tunsin että olen kiimapillu Mikko pani ja laukesi, Makoilin jonkin aikaa Mikko kosketteli taas pillun karvoja kuiskasin tule kalu oli taas kovana nyt Mikko imi nännejä ja oikeasti rakasteli työnsi välillä ihan pohjaan minkä ylti tunne vaan kasvoi ja parkasin sain orgasmin Mikko tunsi ensikertaa miten nainen laukeaa painoin kovasti pakaroista Mikko tuli ja halasi. Päivällä naureskeltiin ja puhuttiin kertoi että on pitempään haluttanut naista
illalla melkein heti alkoi taas hyväily, laskeuduin ja otin suuhun Mikko huokaili kunnolla pieni kalu sopi kokonaan suuhun tunsin sen jänevyyden erilailla kun mieheni kalussa Mikko vähän arasteli mutta antoi sitten vapaasti imeä kun työnsi ja vapisi tuli halu saan antaa pojalle uutta kalu laukesi voimakkailla ryöppyilla.
Menin viereen kuiskasin oliko hyvä Mikko sanoi parasta mitäon ollut.
Vähän myöhemmin kysyi saisko vähän ja hyväili pillua laskeutu alas neuvoin miten tehdä alkoi oppimaan äkkiä kokematon suu tuntui huikealta kiihotti olla haarat levällään ja antaa nuolla paine taas kasvoi laukesin voimakkaasti vapisten pyyhin Mikon naamaa lakanaan ja tuli viereen.
Mieheni tuli aamupäivällä kaikki jäi siihen. Meni aikaa kun oltiin kahden. Annoin Mikolle kahtena päivänä aina kun halusi ja minäkin halusin olin niin tyydytetty että ei vuosiin