Sen takia muslimit vyöryvät länsimaihin, koska he katsovat, että länsimaiden rahat ovat Allahin rahoja, ja heillä on muslimeina oikeus niihin.
Allahin rahoja?
Näin.se.menee
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
No niihnän se joku haastattelussa kertoi kun toimittaja kyseli että elät kuitenkin meidän rahoilla ja syöt vääräuskoisten ruokaa. Vastaus oli että ei, allah tarjoaa.
Niinhän se menee. Siinä mielessä he ovat oikeassa, että jos Raamattuun on uskomista, niin siellähän sanotaan, että koko maailma on paholaisen vallassa. Ja ilman mitään kiihkoa tai solvausta, niin asioita tutkimalla selviää, että Allah on sama kuin Saa-tana, ja kun kaikki on paholaisen vallassa, niin siinä mielessä tietysti muslimeilla on oikeus länsimaiden rahoihin. Tämä oli vain mietiskelyä, mutta jokainen voi olla omaa mieltä asioista.
Kyllähän sen huomaa muslimien käytöksestä aivan häikäilemätöntä hyväksikäyttöä Suomalaisten Rahoilla.Heille ei ole mikään häpeä tulla tänne loisimaan . Heillä on oikeus ottaa vääräuskoisilta Ilmaiseksi Kaikki mitä elämiseen kuuluu. Meidän kuuluukin heidät elättää, niin muslimit sen ajattelee se ei ole syntiä heidän oppiensa mukaan!!!!!
Niinpä. Olen lukenut, että muslimit pitävät itseään herrakansana, ja ei-muslimit ovat alempiarvoisia, joiden kuuluu elättää, palvella ja tarjota heille kaikki ylöspito, mitä he haluavat. Se tulee heidän mielestään Allahilta.
Kyllähän nen ristiretkien aikana ryöstetyt rahat kuuluvat musleemille. Korkkoineen.
Kyllähän se niin vaan on, että jos kaikki vaan elävät laiskotellen sosiaalirahoilla toisten kustannuksella, niin lopulta loppuvat rahat ja ruoka ja kaikki muukin. Rahat tulevat kovasta työnteosta.
Nimimerkille "eräs_ulkomaalainen": Minä en ole milläänlailla velvollinen elättämään sinua. Työlläni ansaitsemat rahani kuuluvat vain itselleni.En ole myöskään ollut koskaan tekemässä ristiretkiä sinun maahasi. Mene töihin, ja elätä itsesi, äläkä kerjää sosiaalitoimistosta rahaa, ja elä köyhäinavulla ja laiskottele.