Nykyään trendinä on etsiä syitä homoseksuaalisuuteen mielenterveysongelmista.
-vanhempani haluavat viedä minut psykiatrille, joka yrittäisi vakuuttaa, että olen sairas ihminen. Vanhempani itse uskovat jotain menneen pieleen kasvatuksessa, Sami kertoo ja jatkaa surullisena, kuinka kaikki osapuolet tuntevat itsensä syyllisiksi.
Varmaan lääketiede vielä näyttää syyn homouteen.
Nyt syötetään pakkopullaa homoille vihreitten ja vasureitten taholta.
Se vain pitkittää asian korjaamista.
-vanhempani haluavat viedä minut psykiatrille, joka yrittäisi vakuuttaa, että olen sairas ihminen. Vanhempani itse uskovat jotain menneen pieleen kasvatuksessa, Sami kertoo ja jatkaa surullisena, kuinka kaikki osapuolet tuntevat itsensä syyllisiksi.
Varmaan lääketiede vielä näyttää syyn homouteen.
Nyt syötetään pakkopullaa homoille vihreitten ja vasureitten taholta.
Se vain pitkittää asian korjaamista.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Taitaapa ainoa lääke olla 9mm "vihtavuoren marja"
Mä olen nähnyt niin paljon homoja ja jopa asunut niiden parissa. Alusvaatteisillaan hilpakoivia lesboja en pane pahaksi. Ja toisin kuin yleinen virheluulo antaa luulla; ne ei ole yleensä ollenkaan rumia. Mutta, ne ei parane, se on geeneissä vaikkei sitä vielä olla todistettu. Ehkä kirjoitan kirjan niistä ajoista ja siitä tullee best-selleri nimellä: "Living with the phaggots".
Kun monet sanoneet paranneensa homoudesta, miten se sitten geeneissä voisi olla.
Kyllä sen täytyy olla jokin mielensairaus. Mielipuolisairaukseksikin sanottu, se vain ilmenee homoutena, viettinä omaan sukupuoleen.
Ja kun omasta sukupuolesta löydy kuin yksi seksireikä, sitä sitten pannaan, peräaukkoon.
Halos 12 vuoden höpötys saanut heikonkin ihmisen alkamaan homoksi.
Peräaukko tuli viihdekäyttöön, ihan kuvaanollisesti.
Homoudella ja peräaukolla ei ole mitään tekemistä keskenään. Paitsi sinun homo fantasioissa tietenkin.Jos jotkut homot ovat löytäneet heteroseksin ja suhteen niin sama toimii isommassa määrin toiseenkin suuntaan. Suomessa ja maailmassa on homoja ollut paljon ennemminkin kuin homoksi mainittu Mannerheim oli presidenttinä. Suomen kuuluisin mies maailmalla on homo ikoni, Tom of Finland.
Tiede on jo osin todistanutkin, että homous voi olla kehityshäiriö. Muutenkin päivänselvää, kuten kakki luonnonvastaisuus. Homoksi voi myös vietellä, pari peräaukko- kokemusta homotohtorin kanssa, ja kun kiero-mieli "hetero-tohtoreita" ei ole onneksi osunut paikalle.
Seksuaalisuus kehittyy vähitellen. Nuoret tarvitsevat turvallisen kasvuympäristön.
On siitä ainakin yksi tutkimus, jonka mukaan äidin kohdussa tapahtuu hormonaalinen muunnos. Syytä ei tiedetä, mutta itse veikkaisin ympäristömyrkkyjä tms. Toiseksi, tiedetään että homous juoksee myös suvussa: "Research estimates that about 8% of the population is gay, and homosexuality is known to run in families. "
http://news.sciencemag.org/evolution/2012/12/homosexuality-may-start-womb
Tässä ohessa mainitsisin, että meidän suvussa ei ole ollut vielä ainoatakaan homoa.
Keskustan palstalla sekoileva vähä-älyinen valemajuri on näköjään löytänyt tiensä tännekin. Mikäpä älytöntä pidättelisi ellei älytön itse.
Tätä vissiin tarkoitat. Eikös hän ole kapteeni, eikä majuri?
https://www.youtube.com/watch?v=aBK4ngEDbX0
"Sain 464 euron ylinopeussakon, kun Salosta Turun moottoritielle johtavalla tienpätkällä ajoin vastaan tulleen poliisiauton tutkan mukaan 79 km:n tuntinopeutta 50 km:n nopeusrajoitusalueella.
.
mutta tämä oli kahden kuukauden sisällä jo toinen samanlainen. Kesä-heinäkuun vaihteessa Rautavaarapäiville mennessäni ajoin Leppävirralla 80 km:n nopeusrajoitusalueella ”peltipoliisin” mukaan 105 km tunnissa, ja mätkähti 560 euron sakko. Sen jouduin käymään selvittämässä Helsingin pääpoliisiasemalla."
.
"Kun sitten poliisi minut puhalluttaessaan ja autossaan sakkoa kirjoittaessaan viivytti minua siinä varmaan n. 10 minuuttia, minulle tuli entistä kiireempi ja moottoritielle päästyäni ajelin lähes koko matkan, toistasataa kilometriä moottoritien vasenta kaistaa n. 130 km:n nopeutta, kun oikealla kaistalla oli koko ajan melko ruuhkaista."
Minä kun varmaan 5v näin ekan kerran naisen tissit suihkussa, ja ne oli isot...niin alkoipi soimaan päässä: HAAALLEEELUJA...HAAALLEEELUJA...........HAAALLEEELUJAAAAA---taa-tat-tat-tattaaaa-tidi-tidi-di-tittiiiii♪ ♫ ♬
Monet lesbot minusta tykkää, mutta silti ei tarpeeksi, vaikka olenkin niin ihana, ne vaan on lesboja.
On ne silti vaan tosi kauniita monet, mikä sääli.
Mies -homppelit taas tajuaa heti, että olen hetero, vaikka minulla onkin pikajuoksijan pakarat, niin silti ne tajuaa käyttäytyä, eikä ne häiritse, mutta ei ole mitään yhteisiä puheenaiheita. Lesbojen kanssa on yhteiset intressit ja kiva katsella naisten persuja klubilla ja aiheuttaa hämmennystä.
Hei, mä olen paha homo ja jos joku teistä hihhuleista vois ystävällisisesti lähettää jonkun mieluiten aika hyvännäköisen ja tietysti hoikan hihhulinaisen pestynä ja palmuöljyllä siveltynä tohon mun rappusille, niin mä vosin koittaa rykästä sitä ja katotaan parannunko mä tästä homoudesta.