vaikka periaatteessa kannatankin mies-naisliittoa niin tämän puoltajat ovat usein niin väärillä teillä. Useat kannattajista ovat itse rikkoneet ja eronneet mies-naisliitostaan ja etsineet nuorta ja vetreämpää nuoruuden vaimon sijaan. Ovat siis avionrikkojia vaikka esittävätkin nyt itsensä voideltuina pyhinä. Nuoruudessani avioero oli kamala häpeä.
En allekirjoita tosiavioliittoadressia
häpeäolierota
1
<50
Vastaukset
- tyhmyyttäää
Joku oli eronnut 11 kertaa ja naimisissa jo 12 kerran. Avioliitosta on tullu paka-avioliittoja. Kun seksihuuma loppuu, loppuu avioliitto. Puolet heteroiden avioliitoista päätyy joka tapauksessa eroon. Se siitä perinteestä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703129
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126- 551942
Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1941892- 421574
- 401540
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141243EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61073