Jos lähelläsi on hehkeän kaunis nainen, jolla on kiihottavan antavasti peppu edessäsi, niin panettaako sinua mies ja miltä sinusta silloin tuntuu?
panettaako miestä
9
317
Vastaukset
Kyllä pan etta.
Kyllä! [email protected] jos haluat keskustella lisää.
- eiseniinmene
Ei tietenkään. Kauniita muotoja voi ihailla ilman panetuksiakin. Luuleeko naiset tosiaan, että miehiä panettaa kaikki liikkuva.
- Kjähkjähkjäh
Täällähän suurin osa miehistä just tekis niin ja niille kelpaa takuuvarmasti myös liikkumattomatkin.
- panettais.kovasti
Kyllä haluaisin painaa sellaista ihanuutta takaapäin, mikäli se vain hänellekin sopisi. Sepä tekisi niin kutaa, että aaah.
- eunukeiksi.sopivat
Taitaapi suurin osa miehistä olla tavallisia nyhveröitä, ellei heitä paneta lainkaan.
- kankittaa
Onko aamukankeutta pysäkillä?
- Enemmänseksiätähänmaahan
Miesten on aika vaikea kuitenkin saada seksiä tässä maassa että kyllä pienikin kiihottumisen aihe saa alapään sykkimään. Tilanne on eri jos seksiä saa sillon kun haluaa ;)
- Tabut.veke
Seksistä on tehty pysyvä tabu. Joskus ennen se palveli sitä, että lapsia ei syntynyt jokapuolella köyhyyteen isättöminä.
Nykyään ehkäisyn, hyvän terveydenhuollon ja haluja lisäävien pillerien aikaan tuosta tabusta tulisi jo luopua.
Jokainen voi nyt nauttia seksistä vapaasti, kunhan ei loukkaa vastapuolta mitenkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2434223Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1182681Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit412432Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?821477Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1161466- 481189
- 781107
- 59983
- 45976
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En171951