MAKSATTAA SAATANAN PAKOLAISET VERONMAKSAJILLA VARSINKIN MUSLIMIT OVAT KOVIA PASKOOMAAN JA SYÄMÄÄN
STUPPI JA ORPO SUOMEN VITTUMAISIMMAT MINISTERIT
4
289
Vastaukset
- DCHJ
PASKAA RIITTÄÄ MUSLIMEILTA ILMASET RUUAT
- dertyhgf
Älä täytä ruutua roskalla. Älä täytä keskusteluruutua kirjoittamalla samaa viestiä perä jälkeen. Älä myöskään käytä jatkuvasti isoja kirjaimia tai hymiöjonoja. Roskatekstin takia vanhat viestit katoavat ruudulta nopeammin.
Älä käytä asiatonta kieltä. Älä kiroile, solvaa tai herjaa muita nimimerkkejä tai luotseja. Käytä keskusteluissa vain asiallista kieltä. Kannattaa myös pitää mielessä, että kunnianloukkaus on rikos, joka voi johtaa polisiitutkintaan. Suomi24 tallentaa käydyt keskustelut ja voi käyttää niitä tarvittaessa todistusaineistona.
Älä huuda. Käytä isoja kirjaimia harkitusti, äläkä huuda jokaista puheenvuoroasi. Huutaminen tekee keskustelusta rauhatonta. - taas_näitä
Urpo mene hoitoon.
- oiujhrg
Lopeta huutaminen tampio...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843212
- 751281
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1721210Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401030Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103961Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310932- 43839
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78825Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124825- 95817