Rakettinousun taas muukalaisvihaajalle, uudella Hitlerille! Merkelin lähtölaskent kivaassa menossa!
Merkkelin mamutusinto petaa
Täyspäisetvoittaa
16<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kuules ryssä. Pidä sinä vaan huoli teidän ryssien omista asioista. Syyrian pakolaiset painavat kovaa vauhtia Venäjän läpi Pohjois-Norjaan. Mikseivät jää Venäjälle? Pelkäävätkö, että Putin laittaa ne uuniin kuten esikuvansa Hitler aikoinaan?
Uunissa on turvallista, mutta elintaso ei nouse, seko!
Kuules ryssä. Mistä lähtien uunissa on ollut turvallista? Siellä palaa muukin kuin perskarvat!
Meillä on jo uusi Hitler itänaapurissa. Putler.
Eikö avaaja ole sattunut huomaamaan naapurissa, Venäjällä asuu jo äärinationalistinen ja muukalaisvihamielinen kansa? Turha Saksaa on pelätä, Venäjä on paljon vaarallisempi.
Venäjä voisi vaihteeksi vallata Suomen ja ottaa sen autonomiseksi alusmaakseen. Samalla se ajaisi mamut ja rannikkoeliitin mereen. Voitaisi parin sukupolven jälkeen taas katsoa osaisiko Suomi elää itsenäisenä hyvinvointivaltiona vai antaako se taas ääriliberalistien vetää hyvinvoinnin vessasta alas.
Tajutkaa tollot! Puhun Saksasta. Olkaa edes pari tuntia dokaamatta, että jotain tajuntaa palaisi. Nyt ei kyse Venäjästä! Mamuraivo tulee nostamaan Saksassa Hitlerin tapasen muukalaisia vihaavan valtaan!
Kuules ryssä. Itse alat aina sönköttämään jotain jostain vitun USA:sta, kun puhutaan Venäjän ongelmista.
Äläkä sinä kanna huolta Saksasta, kun meillä on lähempänä, rajan takana natsi-Putin ja äärinationalistinen Venäjä.
Näin se Hitrerinkin valtaannousu potkastiin käyntiin!
Kuulepa ryssä. Kas kun et ole ollenkaan huolissasi esim. Unkarin ja Kreikan natseista, jotka ovat jo melkein vallan kahvassa ja jo tähän mennessä laittaneet kylmäksi monta mamua, mustalaista ja vasuria.
No et tietenkään ole huolissasi. Nehän ovat Putinin kavereita. Niinkuin sinäkin, vitun iivana.
Merkkel yrittää lopuksi näköjään tuhota Saksan!
Seuraukset leviää Eurooppaan! Tyriukraina
Kuules ryssä. Teet itsestäsi entistä idioottimman näköisen vastailemalla itsellesi.
Mietipä millainen kansalliskiihko ja muukalaisvastaisuus on itärajan takana jo nyt ja hölötä vasta sen jälkeen Saksasta, vitun iivana.
Ja saksalaisilla pitäis silmät aueta Merkel ajaa koko maan helvettiin niinkuin Sipilä Suomen
Helvetti meillä on itärajan takana, sen tietää jokainen suomalainen. Edes Syyrian sotapakolaiset ei sinne halua.
Kauhu nousee Saksassa Merkel poittaa mamuihin miljarditolkulla.. Kohta jossain repee vastareaktio!