kun maahan lappaa isoa munaa.
Migrin ja SPR:n akoilla on pillu märkänä
KakkosNelonenVittuun
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
On kyllä aika komeita samettisilmiä mitä kuvissa on nähty. Saadaan peräkylillekin vähän uusia geenejä kun pojat laittaa pikkukylien paikallisten tyttöjen masut paisumaan.
Huvitti kun eilen ylen uutisten nettisivulla oli kva Oulun vastaanottokeskuksesta jossa vanhempi naisohjaaja oli istunut lattialle kikkarapään viereen patjalle ja suu hymyssä killisteli nuorta miestä joka oli vähän hämillään kun istui siinä kintut paljaana.
Vihreäsilmäisiä komeita nuoria miehiä
Voisilmäpullilla voivat ensin harjoitella kuivanusua ja sitten upota hyysärireikiin.
Unelma on toteutumassa!
http://38.media.tumblr.com/d86d1a06a4fdc19fc83ccac81d0fad3b/tumblr_nb2j31gY7t1sp4rjbo1_500.gif
Jaha, täällä tunnetaan joukolla riittämättömyyttä.
Pääasia että sinulle riittää mustaa munaa etkä mielessäsi koskaan kyseenalaista nuoria mies pakoloisia, mielesi sopukoissa et ajattele koskaan että missä ovat oikeat pakolaiset? Eli vanhukset, lapset ja naiset? Sinulle riittää raavaat miehet jotka täysin tyydyttävät sinun tarpeesi mitä ikinä ne ovatkin? Et ajattele yhtään mokkakullit pitemmälle sillä sinusta tehdään hyvää vauhtia orjaa!