"17-vuotias" (30-vuotiaan näköinen) "hädänalainen turvapaikanhakija" (matkustellut ja pitänyt kivaa ympäri Eurooppaa)
https://www.facebook.com/fahad.firas.967
"My press conference with the finnish prime minister"
http://hommaforum.org/index.php/topic,103698.360.html
https://www.facebook.com/fahad.firas.967
"My press conference with the finnish prime minister"
http://hommaforum.org/index.php/topic,103698.360.html
Vastaukset 40
Vanhimmat
Kukas helvetin steroidinarkkari tuo on?
http://i.imgur.com/o4NcIMR.gif
Siinä Sipilä katsoo lähes saman ikäistä jätkää silmiin, mutta ei kysy edes onko vaipat jo vaihdettu.
Pakoloinen vittuilee Suomen pääministerille nauraen ja selkeästi seppari pääministeri toivottaa tervetulleeksi.
Suomalaisten ei kannata pistää tikkuakaan ristiin Suomen puolesta ennen kuin tuollaiset vatuloijat hiivataan huitsun nevadaan suomalaisia pilkkaamasta!
Pullistelija on pesunkestävä huijari. Tuolla on takuulla monta akkaa ja liuta kersoja.
Vaikutti siltä, että poika oli opetellut repliikit jo etukäteen ,tai sitten oli synnynäinen tarinaniskijä.
Tajusi isekin että hänen ulkonäkönsä herättää kysymyksiä iästä. Sen takia alkoi heti valehdella kiireesti olevansa alaikäinen.
Meneeköhän asumaan Sipilän kämppään?Onko Sipilä niitä miehiä?
Toi on liian vanha Sipille. Sipihän on lestadiolainen, sille kelpaa vain alaikäinen.
Lestaadiolais Sipilälle kelpaa sänkykaveriksi varmaan tuokin "lapsi", kunhan on mamu,
katseleekin sitä niin rakastuneesti.
Ei vittu mikä totaalinen kusiaivo ja RASISTI. Ollut yllättäen vankilassakin. Tuo kultamuna jos Suomeen saapuu niin välitön karkoitus ja ikuinen maahantulokielto!
Miten niin jos saapuu?
Herätys. Tämä "hädänalainen" on jo maassa.
Miten tyhmä sipiläkin on jos uskoo tuota 17-vuotiaaksi..
http://www.hameenkaiku.fi/viikko-hame/kunta-ja-palvelut/kaikki/29676-halla-aho-turvapaikanhakijat-voitaisiin-majoittaa-yksityiskoteihin-2015-09-01
Kepujohtajilla oli ennenvanhaan kotirysssänsä ja sitten
kepujohtajat pitivät omia talousrikollisia ystävinään
mutta nyt pitää olla oma kotiählämi.
Onko Hilla joutunut elämään puutteessa? Jussikin saisi nyt helposti oikeaa miestä vaimolleen.
Hyvä Jussi juuri näin kuka haluu niitä se maksaa:D
Kannatan ehdottomasti Jussi Halla-ahon ehdotusta: pakolaiset majoitetaan heidän koteihin, jotka suhtautuvat pakolaisten ottoon myönteisesti!
Ei pelkästään kepu. Stubb oli vankilavierailulla !! - näytettiin tv-uutisissa. komia vaalea miesvanki taputteli hellästi hartioille ... Mitä helvettiä valtiovarainministeri tekee ja virka-ajalla VANKILASSA - muuta kuin tapaa ystäviään (arvaus).
Olisi sekin mennyt oikeaan kerrokseen ?
Kyllä huijari huijarin tuntee.
Suomeen tulevista valtaosa tulee helpon elämän ja ilmaisen ylöspidon vuoksi. Täällä kun sitten rötöstellään vähän lisäansioksi, niin hyvin pärjää. Ja me suomalaiset maksamme tämän. Ihan vapaaehtoisesti.
Soini vaikenee kuin muuri.
Kepu ja kokoomus innoissaan uusista sossumamuista.
Vääräuskoisille valehtelu ei ole synti, sanoo koraani.
koskahan nää mamut alkaa vaatimaan itselleen jotain kirkkoa vastaavaa ja jos sitä ei tule , aletaan tappamaan valkoisia ja kristin uskoon kääntyneitä kuten isis tekee tällä hetkellä arabimaissa.
No luuletteko, että tuo osa niiden kulttuurista jää sinne lähtömaahan ? Kyllä se alkaa uudessa maassa sama jauhaminen noiden eri uskontosuuntien kesken.
Että silleen.
Johan se moskeija on helsinkiin suunniteltu. Rakennustyöt pitäisi pian alkaa.
Muslimit eivät hyväksy ei sanaa.
Onhan se 17-vuotias jos niin sano. Pakolaiset ei valehtele
Joo on se vanhempi en usko ja kyllähän testit osoittais oikean iän. Näyttää melki 40vuotiaalta.
Ei ainakaan 17vuotias.
Vanha äijä se on.
Työtä vieroksuva luikki.
Ei tänne suomeen Ei liitän pyynnön iltarukoukseeni
Jos huomasitte tuo kohta Sipilän vierailusta vastaanottokeskuksessa poistettiin pian ja sitä ei näytetty enää illan myöhemmissä uutislähetyksissä. Sensuuri toimii Suomessa. Hyvä kun tuli tuokin lipsahdus läpi, niin saatiin se talteen. Että silleen.
Tuon "pojan" fb sivuilla uhkailtiin suomalaisia, että meidän käy huonisti jos niustaan muslimeita vastaan. Käykääpä stalkkaa!
Komea mies - tuollaisia lisää Suomeen! Tulee vaihtelua meidän kaljamahamaisemille!
Sinne vaan lukioon tytäresi viereen istumaan ja leikkimään luokan kingiä pikkupoikien sekaan. Joidenkin mielestä naisetkin on parhaimmilaan 17 vuotiaina.
Rikolliset yhdessä.
Kylläpäs on hädänalainen...
http://imgur.com/W11cdrv