Vaimoni ajoi posliiniksi

Petukko

Vaimoni on siis aina siistinyt karvoitustaan, mutta eilen ajoi ekaa kertaa täysin posliiniksi.
Kiihottaa, varsinkin kun viikon päästä on tulossa meille kaveri(mies) yökylään. Todennäköisesti tiedossa yhteissaunomista...

21

2842

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ytyryryr

      Siinä saattaa joutua vaimon pimpsa koville.

      • Petukko

        Se voi olla että käy niin. Ja sehän olisi vaan mukava kokemus...


      • PisteleeRassaa

        Juu, kova paikka kun sänkeä pukkaa...


    • kiihottavaa

      Posliini on erittäin kaunis ja kiihottava. Meilläkin vaimolle tehdään täysposliini ja erityisesti huolitellaan, kun on odotettavissa yhteissaunominen. Kyllä muut miehet ovat nauttineet, kun olen ollut hiukan sivummalla. Vaimoni kertoo, että ovat antaneet kyrpänsäkin näkyvästi seistä.

      • Anonyymi

        Enemmän olisivat nauttineet, jos olisitte tajunneet pitää ne karvat siellä missä ne kuuluu ollakin.


    • pariskunta56

      Mikään ei ole niin kaunis kuin ihan posliini pillu.
      Sitä on kiva nuolla, kun ei ole karvoja, vaimoni pitänyt pillun posliinina jo vuosia

      • vikkeläkielipaksukyrpä

        posliiniksi ajettua vittua on kyl tosi ihana nuolla...


      • Anonyymi

        Ei jeesus sentään.. Mikäänhän ei juuri ole rumempaa kuin hirveä posliini.


    • Kutthjkii

      Minun vaimo ei koskaan siisti pilluaan vaan se on minun tehtävä. Minulla on vapaat käden ja saa käyttää taiteellista silmääni. Jos siistiminen menee pieleen niin sitten ajellaan posliiniksi. Tosin muutenkin tullee kaikki ajettua aika useasti pois. Karvojen ajelu on osa esileikkiä josta molemmat tykkäävät. Pyllykarvatkin on aika kiihottava ajella pois kun vaimo on suihkun lattialla kontillaan pylly pystyssä.

    • Sänkä-Eemeli

      Vaimo ei anna nykyisin ajaa täysin posliiniksi. Kuulemma sänki hiertää jo seuraavana päivänä. On kokeillu aikaisemmin. Muuten bikinirajat ajelen hänelle. Tytärensä pitää pienen kiitoradan häpykummun päällä. Muuten tyttären pimppi on paljas. Tykkää nuolettaa, eikä karvat mee suuhun.

    • Petukko

      No niin, viikonloppu takana ja kimppasaunassa oltu. Kyllä vieras tykkäs... ;-)
      Vaikka tais tissit kuitenkin olla kaikkein mieluisimmat...

      • Anonyymi

        No ei ihme, eihän se posliini kiihota yhtään, ei tietenkään kehdannut sitä sanoa suoraan.


    • nannaaposlaria

      Petukko: pääsikö vieras vierailulle posliiniin?

    • huhhuhhu

      totta kait ja sä voit sit luukuttaan nyrkkiis kuten aina yleensäkkin. Ei tollanen taneli pääse naisen kanssa sillai väleihin et sais aitoo tavaraa.

      • Petukko

        Erittäin hyvin sanottu.. :-)


    • onnoton_urpo_oot

      ja ihan tätäkö sinun pitä tänne tulla kertomaan, miten olisi oma elämä, tiedätkö edes mitä se on ?

    • Vieraalle_paljasta

      Meillä vaimo ei ajele posliiniksi vaan jättää keskelle ihan lyhyen karvoituksen, ei ihan kiitorata, mutta melkein. Normaalisti karvoitus rehottaa. Hän ajelee jos haluaa pitkään suuseksiä, koska tietää, että minä innostun siitä. Uimarannalle mentäessä. Erityisen huolellisesti ajelu suoritetaan, jos kimppasaunontaa on luvassa. Tyttöjen matkoille mentäessä. Työmatkoille mentäessä. Mitä tästä voidaan päätellä?

    • Petukko

      Meillä nytkin vieraita miehiä kylässä...

    • Anonyymi

      Kyllä karvat vaan ovat kauniit. Luonnollinen on kaunista, posliini on suoraan sanottuna kauhistus.

    • Anonyymi

      Hitto täällä puhutaan vaimoista niinkuin jostain koirista, "meillä on leikattu vaimolta posliiniksi." Todella kuvottava puhetta. Antakaa nyt jukolauta vaimojen pitää siellä jalkovälissä ihan mitä haluavat ja kelpuuttakaa se. Seksissä on hyvin paljon muutakin kuin posliinipillu, kuten vaikka kaikki se fiilis ja se miten tilanne vie mukanaan. Arvostakaa niitä naisianne ihmisinä, koska ne on hyvin paljon muutakin kuin vain pillu. Sitten hekumoidaan, että joku vieras jamppa käy polokaseen sitä vaimoa pikkujouluissa, mutta aivan varmasti se kolauttaa myös teidän itsetuntoa jos vaimo löytääkin siitä jampasta semmosen joka arvostaa sitä muutenkin kuin vain kävelevänä pilluna ja sitten surkutellaan, että nainen lähti vieraan matkaan koska oli varmaan parempi panemaan. Vitut, se lähtee sen takia, että te ette arvosta vittuakaan sitä vaimoanne. Hitto mulla niin sieppasee kaikki naista alentava toiminta, esim. porno ja tuollaiset puheet. Se ei ole mikään reikä vaan ihminen jumalauta! Voin sanoa, että iso osa naisista ei todellisuudessa pidä mistään tuollaisesta vaikka muuta väittää. Kysykää rehellinen mielipide ja jos ei sinua arvon mies miellytä niin kunnioita sitä, äläkä ala vinkumaan ja painostamaan sitä naista mihinkään mitä se ei halua.

      Terv mijes35

      • Anonyymi

        Juu ei normiseksissä niin väliä mutta kiihottaa aivan todella paljon kun vaimo valmistelee karvoitustaan esittelykuntoon ajelee bikinirajat leikkaa karvat ihan lyhyeksi häpyhuulet paljaiksi. Kun ilta koittaa ja vieraat näkevät heitä varten valmistellun vitun alkaa yhden ja toisen miehen kalu kovettua. Valmistelu on viesti miehille että reitti on vapaa. Pariskuntien yhteisissä sauna ja paljuilloissa monesti spermat päätyvät vieraisiin pilluihin.


    Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?

      Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko
      Ikävä
      114
      1755
    2. Kerran oltiin mekin kahdestaan

      Saanko sanoa, että minua kyllä vähän huvitti jälkeenpäin? Olit kuin vapiseva jänis ketun vieressä valmis loikkimaan paik
      Ikävä
      20
      1442
    3. Ozzy Osbourne on kuollut

      Kevyet mullat ja R.I.P. Ei soi enää Paranoid.
      Maailman menoa
      214
      1414
    4. Jos nainen harrastaa seksiä

      Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi
      Ikävä
      214
      1352
    5. Naiset, naiset

      Älkää antako painonne nousta. Naisella ylipaino ei ole hyvä.💝
      Ikävä
      180
      1217
    6. Oikeasti, voitais mennä kahville

      ja jutella niin kuin normi-ihmiset. Kyllä toivon sitä. En pelkää kohdata enkä istua sun kanssa samassa pöydässä. Miten o
      Ikävä
      84
      1098
    7. Pihlaja-puulle

      Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos
      Ikävä
      15
      1079
    8. Yritin keväällä unohtaa sinut nainen

      mutta siinä kävi niin, että ikävä tuli korkoineen takaisin. Niin että mikä taikavoima sinulla on minuun, sitä joutuu mie
      Ikävä
      34
      936
    9. No mitä nyt

      Ollaanko vaiko eikö olla? Miehelle.
      Ikävä
      74
      889
    10. Leton rannan kakat - hys hys hiljaa!

      Hienolle rannalle on jostain ilmeisen selvästi tullut ulostusjätteitä. Mistään tutkimuksista ei ole vielä tietoa ja kuka
      Kalajoki
      68
      829
    Aihe