Det här är ju roligt.

Hur många pois pakkoruotsi hinner han skriva på en dag ?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

500 SOM BÄST ?

Äänestä
  • Jag tippar 250.

    Äänestä

  • hälften kirjoitti:

    Jag tippar 250.

    200

    Äänestä

  • ätaemellan kirjoitti:

    200

    Det ä säkert en hel grupp som finansieras av Finskhetsförbundet som vaktar här att ingen får skriva på svenska.

    Äänestä

  • hälften kirjoitti:

    Jag tippar 250.

    5555555555556

    Äänestä

  • uuuuuuuuuuuuo kirjoitti:

    5555555555556

    Jag slår på stort.1000

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


gissning kirjoitti:

Hur många pois pakkoruotsi hinner han skriva på en dag ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu