Mahtavia kommentteja valehtelija-kirjailija Minttu

Vettenterälle. Tuksukin mainittu xD Vitsi mikä narsisti tuokin ämmä. Voisi alkaa Tunkin uudeksi parhaaksi ystäväksi, olis jotain yhteistä heillä: valehtelu ja narsismi.

http://jossain.vuodatus.net/lue/2013/05/mina-ilman-nettivihaa
150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mistäs tämä on taas kaivettu esiin. Menneen talven lumia koko kohu. Tämä wannabekirjailija naurettiin pihalle jo vuosia sitten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistätietäähuuletliikkuu kirjoitti:

Vettenterälle. Tuksukin mainittu xD Vitsi mikä narsisti tuokin ämmä. Voisi alkaa Tunkin uudeksi parhaaksi ystäväksi, olis jotain yhteistä heillä: valehtelu ja narsismi.

http://jossain.vuodatus.net/lue/2013/05/mina-ilman-nettivihaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu