Lukekaa ihmiset, Bernadotte suvun kytkös SPR:ään

262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Haaveile itsetkes vaan niistä salaliitoista ja pikku-ukoista. Ei se täysjärkisiä kiinnosta.

Äänestä

Lue ihmeessä. Tiedät sitten miksi Estelle nimi kulkee murhaajien suvussa perintönä. Sulta ei oo ilmeisesti murhattu ketään läheistä Suomessa. Onnea. Et kuulu vainottuihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eijumalauta kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/t/13711027/natsi-saksan-henkirikokset

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu