Tunnistatteko tyypin?

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vasemmalla näkyvä auton keula kuuluu Jaguar XJkympille vuosimallia 2010.

Äänestä

Hakkarais-Teukka

Äänestä

Olisi hyvä kuva vaikka vaalimainoksiin tuolle tyypille, mutta auton keula pilaa muuten hyvin rajatun kokonaisuuden. Varmaan turhamaisuuttaan vaati, että kallis auto näkyy ainakin osittain. Sitä paitsi moottoripyörä tai satuloitu hevonen olisi sopinut aiheeseen paremmin.

Äänestä

Onko Tuo nyt se pakolainen ? On sillä ainakin kamelinnahkatakki ja kengät puhvelin vatsanahasta. Noita mahtuu 13 tusinaan. Tupakka pois ja kielikylpyyn. Tiesittekö, että kamelinnahka löyhkää jos se kastuu ? Siksi aavikoilla sataa niin harvoin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helpponakki-- kirjoitti:

http://www.ksml.fi/incoming/2015/06/20/11426792_929272233762413_4751247581529992969_o.jpg/alternates/FREE_640/11426792_929272233762413_4751247581529992969_o.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu