Johtuuko Natosta

Mistä johtuu että minulla on koko ajan ripuli ja ummetusta. Onko Naton vika?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko ripuloitu uloste punaista? Itselläni diagnosoitiin Venäjäkiima punaripulin aiheuttajaksi. Tauti on ollut Neuvostoliiton ajoista saakka.

Äänestä
  • Sitä punaista ripulia kannattaa sekoitta aamupuuroon. Se voi parantaa Venäjäintoilulta.

    Äänestä

Ylläpito on saanut tietoonsa, että palstan kirjoittajilla voimakas ripulitartunta. Toisilla verenpunaista toisilla pikimustaa, myös muita sävyjä. Myös ummetusta joillakin mutta heitä ei ole enään juurikaan tavoitettu. Tapauksesi on varsin mielenkiintoinen, jos sekä ripulia että ummetusta ilmenee yhtä aikaa ja koko ajan.
Natovirukselle ei ole vielä luotettavaa rokotetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bror-Erik kirjoitti:

Mistä johtuu että minulla on koko ajan ripuli ja ummetusta. Onko Naton vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu