2 persua jo eronnut puolueesta

On ainakin 2 persua sitten vähemmän, hyvä juttu siis.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Alkaa siis järki palailemaan joillekin pikkuhiljaa.

Äänestä

Ja dama meno jatkuu...

Äänestä

Osa eronnut järkiinnyttyään ja osa erotettu, kun huomasivat ettei hissi mee ihan ylös asti.

Äänestä
  • Koirat räksyttää, mutta karavaani vaan kulkee!!!!! Pakkolait vaan käyttöön ja pian!!

    Äänestä

  • Mikä se pakkolaki on? Onko joku laki vapaaehtoinen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pienikinapu kirjoitti:

On ainakin 2 persua sitten vähemmän, hyvä juttu siis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu