Tykkään runkata

uho

Moi tykkään runkata sukkahousuihin kun ne on jalassa nytkin on 10den sukkahousut mustat mitä muut mieltä

5

784

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kedj

      Tykkään. Oikeesttaan kaikista nasiten alusvaatteista. Nytkin päällä sukkanauhaliivisetti, stringit ja sukkanauhasukat. Kulli seisoo nii perhanasti. Kohta menne dildo vieä peppuun. Aah..... Jos ei oo kokeillu niin kannattaa.

      • Anonyymi

        Minä käytän myös joka päivä naisten alusvaatteet kun runkkaan mun posliini kulli. Tulee parhaat orkut naisten vaatteisiin pukeutuneena.
        Sukkanauhaliivit sukat rintaliivit ja korkokengät
        päällä on mahtavaa runkata.
        M 62 Ukm CD 👍🙂


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Minä käytän myös joka päivä naisten alusvaatteet kun runkkaan mun posliini kulli. Tulee parhaat orkut naisten vaatteisiin pukeutuneena.
        Sukkanauhaliivit sukat rintaliivit ja korkokengät
        päällä on mahtavaa runkata.
        M 62 Ukm CD 👍🙂

        Tykkäätkö laitella kuvia..Kiinnostaa kyllä [email protected]


    • Kaikki erikoisrunkkarit on just kovia jätkiä 👍. Itse olen niin velttokulli ja haluton, että runkkailu ei oikein luista. Kullia rykkään pyllyyn ottaa ni silloin sentään seisoo vielä. Ja ikää kumminkin vasta 40v .... mut velttokullihan mä oon, stna.

    • Anonyymi

      Nylon on mun fetismi

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      132
      2953
    2. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      6
      1341
    3. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      220
      1296
    4. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      70
      1171
    5. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      44
      1129
    6. 37
      1001
    7. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      991
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      133
      947
    9. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      944
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      36
      867
    Aihe