Perussuomalaisten kenttäväki kommentoi

"rotat jättävät laivan", jaa voihan niitä rotiksi sanoa!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rotta on viisas eläin. Tajuaa lähteä, kun huomaa tulleensa huijatuksi.
Lampaat taas jäävät määkimään paikalleen.

Äänestä

Persujen touhu on niin nähty - ei mitään näkyvää saaneet aikaan kuin sekasorron Suomen politiikkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


buahaaaaaaaaaaaaaaaaa kirjoitti:

"rotat jättävät laivan", jaa voihan niitä rotiksi sanoa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu