Munakarva-Jombe herännyt

Kirjoitellut tänään: Kepuleille tiedoksi ja nostellut nimeä perversion yhteydessä.

On siinä höperöllä halvat huvit. Typerän raivon sokaisema vaippavaari Tsadin perämetsistä. Ho hoo, HO HOO!
993
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Karva-Jombe on suorastaan seksuaalisesti kiihottunut Sipilän habituksesta. Onkohan Väyrynen nyt jäänyt lopullisesti toiseksi, Kekkosesta puhumattakaan?

Äänestä

Kyllä on Jombe taas ollut ahkerana. Arvostelukyvyn totaalinen puuttuminen näkyy. Keskustassa ei hänen mielestään ole mitään hyvää.

Asiakirjaväärentäjän pinnallinen Kokoomuskin on parempi.

Äänestä
  • Jombe ilmoitti maksaneensa jopa maanvijelijän viljanpuinnin: Ho hoo, ho HOO!

    Äänestä

Jombella on uusi nikki:6776.

Äänestä
  • Hullu Ossi taas jatkaa keskustelua itsekseen ja aihe on aina sama.

    Äänestä

  • CCI kirjoitti:

    Hullu Ossi taas jatkaa keskustelua itsekseen ja aihe on aina sama.

    Hullu tai ei, mutta yritätkö nyt esikunta-apinavanhus ymmärtää, että olet ihmiskunnan pohjasakkaa!

    Äänestä

  • Ossi on pohjasakkaa.

    Äänestä

Valioa ja Atriaa kehottaa HHMkvaV:ni boikotoimaan. Mistähän syystä? Epäilisin hyvin, hyvin rajoittunutta ymmärrystä.

Äänestä

Jombe on taas laittanut kuvia. Ihailkaa suurta aliupseeria ja Kekkos-tutkijaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jombenbestisjohtaja kirjoitti:

Kirjoitellut tänään: Kepuleille tiedoksi ja nostellut nimeä perversion yhteydessä.

On siinä höperöllä halvat huvit. Typerän raivon sokaisema vaippavaari Tsadin perämetsistä. Ho hoo, HO HOO!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu