Kristityksi kääntynyt muslimi:

Vaikeinta oli JATKUVAN VALEHTELUN LOPETTAMINEN

Tämän siis kertoi nykyinen Kristitty Radio Dei kanavalla.

muslimi joka on 30 valehteli Pääministeri Sippilälle olevansa 17 vuotias ja aivan vakavalla naamalla

muslimit valehtelee kaiken muunkin

tämän hukkuneen ja Turkin rantaan huuhtoutuneen pojan isä on ihmissalakuljettaja ja ohjasi kyseistä venettä monen todistajan lausumaan perustuen
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen törmännyt em, valehtelijoihin aivan lähifirman naapureissa . Ja se on aivan sataprosenttinen tosi että nämä valehtelevat paljon ja vielä aivan pienissäkin mitättömissä asioissa .

Äänestä

Onko hyvin pukeutuneiden "pakolaisten"tarkoitus todellakin työn hakeminen ?
Eikö heidän islamin uskontonsa kiellä heitä tekemästä työtä "INFIDELS" joille
he toivovat pelkkää kuolemaa.Ev.Lut.yhteikunta on vahvasti "sukset ristissä"
ALLAHIA vastaan,eivätkä mulimit ikipäivinä hyväksy "epäuskoisia ja heidän
porsaan-kyljyksiään " !Jotakin pahalle haisevaa on tässä tilanteessa.Ovatko he
niin taitavia harhauttajia,että se koituu monen suomalaisen kuolemaksi.

Äänestä

Pkolaiset ovat oppineita syyrialaisia.He ymmärtävät psykologian aiheuttamat
edut omiin suunnitelmiinsa nähden. Juutalaiset ovat käyttäneet sääliviä ihmisiä hyväkseen 70 vuoden ajat.Nyt näyttää olevan muslimien vuoro.
Heiltä ei ole mennyt ohi mitenkä kansoja manipuloidaan säälin tuntein.
Valkoiset he ovat päättäneet omaksua maksumiehinä.Viekkaita ovat !

Äänestä

Muslimit eivät ota kristityksi kääntymistä "keveästi".Henkilöstä tulee heti
epäuskoinen,joka ansaitsee kuoleman.Rikollisjärjestö MS-13 on samanlainen
kauhukopla,sieltä ei koskaan EROTA,muutoin kuin "jalat-edellä"arkussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muslimivalehteleeAINA kirjoitti:

Vaikeinta oli JATKUVAN VALEHTELUN LOPETTAMINEN

Tämän siis kertoi nykyinen Kristitty Radio Dei kanavalla.

muslimi joka on 30 valehteli Pääministeri Sippilälle olevansa 17 vuotias ja aivan vakavalla naamalla

muslimit valehtelee kaiken muunkin

tämän hukkuneen ja Turkin rantaan huuhtoutuneen pojan isä on ihmissalakuljettaja ja ohjasi kyseistä venettä monen todistajan lausumaan perustuen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu