Helsinki hukkuu kuseen ja oksennukseen

Perjantaina tulee sellainen sotku, että vappuaattokin kalpenee, kun duunarit tulee maakunnista jo valmiiksi kännissä stadiin örveltämään. Toivottavasti ambulanssit ja poliisit pysyvät kaukana, sitokoot itse avohaavansa ja korjatkoot kaatuneensa.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ilman duunareita oisit hukkunut paskaan jo aikoja sitten

Äänestä
  • äitis ei olis saanut munaa kertaakaan.

    Äänestä

mikä silkkisormi oot ?
kylläse duunari on siivonnut herrojenpaskat.

Äänestä
  • Samalla, kun duunarit tuleva Stadiin he voisivat vaatia hallitukselta lisää pakolaisia maahan, olla Sipilän kanssa pakolaisasiassa samaa mieltä. Tervetuloa, kyllä duunarit maksavat.

    Äänestä

Hyvä lakkopäivä,perjantai, viinaa virtaa ja mellakat on varmat.

Äänestä
  • Näyteikkunoita särkyy ja autoja poltetaan, vai mitä hurjaa tarkoitit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulolaislauma_tulee kirjoitti:

Perjantaina tulee sellainen sotku, että vappuaattokin kalpenee, kun duunarit tulee maakunnista jo valmiiksi kännissä stadiin örveltämään. Toivottavasti ambulanssit ja poliisit pysyvät kaukana, sitokoot itse avohaavansa ja korjatkoot kaatuneensa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu