USKOO KEN TAHTOO !!!! NO EHKÄ 1/2vuoden päästä tai 50 000 muslimi käpykaartilaisen jälkeen näin voi ehkä tapahtua
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015091420350666_uu.shtml
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015091420350666_uu.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mitään ei tehosteta ohjataan vaan mamut poliisilaitokselle hakemaan kansalaisuutta.
Joo, kyllä se niin taitaa olla, ettei "tehostettu rajavalvonta" sisällä mitään estoa maahantunkeutujille.
Nyt olisi tiistaista perjantaiaamuun aikaa kansalaispysäytykselle. Traktorit lannanlevittimin rajalle tai muuta kekseliästä toimintaa.
Osallistun omalla osuudellani sakkojen maksamiseen, jos sellaisia tulisi. Vaan kun ei ole poliiseja, niin ei kait tule sakkojakaan?
Orpo tuo asian valtioneuvostoon heti, ja tarkoitus olisi että toiminta käynnistyisi tämän viikon perjantaina.
Tarkoitatko sinä, että joku taho eduskunnasta vastustaisi tätä asiaa vai? Eiköhän SSS-hallituksen äänet riitä viemään asia pikaisesti läpi.
Onneksi Suomessa on sentään Orpo, kun esim. persut eivät ole tehneet yhtään mitään mamu-tulvan estämiseksi.
Vasta NYT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laittomien tulijoiden tulva jatkunut jo viikkokausia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MITÄS JOS RYSSÄT TEKIS SAMAN MITÄ MUSLIMIT NYT ?????
olisko nä samat veijarit edellen toinen sormi perseessä ja toinen suussa ?
Enpä olisi uskonut koskaan tätä kirjoittavani, mutta olen vakuuttunut, että Putin pitäisi paremman huolen Suomen rajoista.
kummalla puolen RAJAA ???