Täällä tosiaan näkee kuinka sairaita

suvakit ovat päästään, aivan törkeää häiriköintiä.
1069
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Veit sanat suustani. Tuo palstahäirikkö joutaisi ampua kuuhun.

Äänestä
  • Enemmän vaan viestiä palstalle niin saa hullu suvakki juosta.

    Äänestä

  • eet uskalla :D

    lällälläääläää... RASISTI!!!

    Äänestä

  • juokse.kiveen kirjoitti:

    eet uskalla :D

    lällälläääläää... RASISTI!!!

    Jaa sinä vai?

    Äänestä

  • Jep.

    Äänestä

Hullusta kannattaa tehdä ilmianto. Kun riittävän monta sataa ilmiantoa tulee, niin ehkä hullu saa kirjoituskieltoa.

Äänestä
  • Ei kannata, ei sillä ole mitään merkitystä, hullua pitää vaan juoksuttaa.

    Äänestä

  • On se hullu juossutkin mutta mihinkään ei ole päässyt, paitsi hullujen kirjoihin.

    Äänestä

  • Jep.

    Äänestä

  • Joo.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ylläpidolle.tietoa kirjoitti:

suvakit ovat päästään, aivan törkeää häiriköintiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu