Rakel Liekin itku

Mitä helvettiä tuo kitisee, miksi muuksi nyt sellaista joka on rahasta myynyt persestä voi nimittää kuin huoraksi?
23184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Ylen toimittajaksi?

Äänestä
  • Ylen toimittajat ovat kaikki huoria.

    Äänestä

  • MitäEroa kirjoitti:

    Ylen toimittajat ovat kaikki huoria.

    Ai sinäkin tajusit?

    Äänestä

  • MitäEroa kirjoitti:

    Ylen toimittajat ovat kaikki huoria.

    Vanha sananlasku: Kaksi on, jotka ovat samanarvoisia - juopon vala ja huoran itku.

    Äänestä

Huorahan se onkin,ei kait hän sitä nyt kiistä?

Äänestä

rahasta tuo itkee tai rakastaa sinua niin paljon kuin haluat...

Äänestä

En tiennytkään hänén myyneen rahasta persestä.

Onko sulla kuitti tapahtumasta vai mistä tuollaista väität?

Käsittääkseni hän on toiminut aikuisviihteen tekijänä eli yrittäjänä ja myynyt erotiikkaelokuvia joissa näyttelee. Ei siis myynyt persestä.

Äänestä
  • Eli myynyt persettää rahasta, kuinka vaikea sitä on tajuta?
    Sairasta kuinka tuollainen saa paasata valtakunnan kanavilla.

    Äänestä

  • Aivan. Tulee mieleen vähän niiden muslimien puheet jotka menevät sekaisin länsimaissa.

    Äänestä

  • Huora se silti on. Käsitä sinä mitä käsität.

    Äänestä

  • Siis niin, että rahasta nussiminen muuttuu muuksi, kun tapahtuma kuvataan?

    Kamera siis aina tuolille, kun menet huoriin. Jos poliisilla on asiaa, niin mehän vain tehtiin aikuisviihdettä. Vastanäyttelijälle tietenkin maksettiin pieni korvaus.

    Äänestä

Sekasin on koko porukka

Äänestä

Tottakai Rakel on tehnyt pornoa,minullakin on tallenteita ja aika hyviäkin
joissa Rakel esiintyy. Mutta on hän tehnyt paljon muutakin jota ei mv (maanvilj.)
uutisissa mainita. Rakel on hyvä ihminen <3

Äänestä

Rakel on hyvä ihminen.

Äänestä
  • Antoiko sinullekin suu, anaali ja vagina hoitoa ?

    Äänestä

Liekki on ällöttävä paskanjauhaja. Ruma naama ja veteläksi nussittu vittu. Haiseekin hiivalle.

Äänestä

Olen se stalkattu. Foliota laitoin äsken ja kohta purkkiruokaa.

Johtuuko tämä huoltajuus riidasta joskus vuosia sitten? Luulin että asiat ok. Hänellä oma elämä ja minulla oma. Ei olla edes puhuttu vuosiin muuta kuin lapsiasiat. Sehän on naimisissa jo uuden kanssa.

Onko se tilannut aikoinaan hitin?

Sen jälkeen tuli toinen ex ja luulin että sekin on jatkanut elämäänsä uuden kanssa. Eikä olla oltu yhteydessä vuoteen kasvotusten. Yli vuoteen vissiinkin?

Ei minulla ole naista tai en haikaile edes. Olen ollut niin kusessa viime vuodet etten tässä tilanteessa voi edes seurustella. Runkkaan.

Kummatkin ovat kuitenkin mukana tässä. Tunnistin jutut ikävä palstalta. Joku myös esiintynyt minuna siellä. Kumpaakaan vastaan minulla ei ole mitään pahaa sanottavaa. Luulin että elämän ollut vain erosivat niinkuin joskus vaan käy.

Varmasti viihdettä katsoa livenä kun minut kidutetaan silti hengiltä? Tahtoisi tietää syyn kuitenkin miksi minut tapetaan? Mistä tuo musta maalaaminen johtuu?

Äänestä
  • Hanki lääkitys tai tulen avaimenreiästä stalkkaamaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikömukahä kirjoitti:

Mitä helvettiä tuo kitisee, miksi muuksi nyt sellaista joka on rahasta myynyt persestä voi nimittää kuin huoraksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu