Anne Berner kivat munkit.

Ah ihana mamma, antaisin!!!
20<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Samoin minäkin haluaisin hieroa Annen munkkeja.

Äänestä
  • Topattu Vallilan kankailla (push up)

    Äänestä

jota possumunkki johtaa ja reikämunkki peesaa.

Äänestä

Näkis, kun liivit? Navalle?

Äänestä

Berneri olisi muutoin hyvä, vaan on jo vanha akka.

Äänestä

melko heppa

Äänestä
  • mutta kiva ratsastaa.

    Äänestä

  • tällä palstalla ei muut ratsastele, kuin me. 100 euroa sakkoa ja heppa valtiolle ajettavaksi

    Äänestä

  • meni nyt munkki

    Äänestä


Berner rakentaa suomenruotsalaista rahaimperiumia. VR:n hän ajaa pääomasijoittajille. Valio ajetaan vaikeuksiin. Markkinat Arlalle.
Hesari on juuri lopullisesti vallattu. Media on täydellisesti svekoilla!

Lastensairaalasta tulee osa imperiumia. Kansa maksaa ja svekot valtaa lääkärien ja hallinnon tehtävät. Pakolaiset halvalla avustaviin tehtäviin, jos sustuvat opiskelemaan ruotsia.

Persujen pitäisi saada nyt pakkoruotsi poistetuksi. Samoin pitäisi pikaisesti lopettaa Dragsvik ja muuttaa se pakolaiskeskukseksi.
Tätä menoa kannatus hupenee ja tulee uudet vaalit.

Äänestä

Pitäisi kysyä Vanhasen Masalta, miten Annelle maistuu uuniperuna?

Äänestä
  • onko muka vanhasen hoitoja tämäkin?

    Äänestä

  • Ei masalla seiso.

    Äänestä

  • jäikö se

    Äänestä

Ei saakeli te ootte mummon raiskaajia! Vanha haahka jolla tuollainen torahammashymy!
Toi on Pervoo!!!

Äänestä
  • omaisuuden mukana saa tulla wanha haahkakin, kun ei se paljon menoa haittaa pussi päässä ja pimeässä.

    Äänestä

Bosat on kyllä OK, mutta naamasta näkee, että tärkein on umpeenkasvanut.

Äänestä

En usko, että on kasvanut umpeen. Luulen, että puutarha on kunnossa kyntöä varten.
Kiinnostaa onko unniperuna mies saanut kyntää vakoa.
Peheyritysten liiton toimistossa olisi hyvä käydä tsekkaamassa, että onko siellä hyvä panosohva. Nykyinen TJ olisi hyvä sille kaataa. Mikse veroparatiisi Prinsessakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anomies kirjoitti:

Ah ihana mamma, antaisin!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu