Lasse Mustonen (kok.) ja Kervis-asia

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jaaa,mitäs mieltä lenin oli? kaivapa samasta tunkiosta sekin mielipide.sitäkään ei tarvitse tänne kirjoitella,ellei halua lukea omaa nimeään taas ja taas ja taas.yleensä seisokin saa muusta,kuin oman nimen kirjoittamisesta ja sitä lukemalla mutta narsistin pää on täynnä hulluutta.

Äänestä
  • Lasse Mustonen on Kervis-asian suhteen oikeassa, mutta hänen pitää olla lojaali vääryydentekijöitä puolustavalle yhteisölle.

    Äänestä

  • voi viddu minkälaisia tuuliviirejä noi kokkaret, ens kervisestä juttua myötäsukaan lehteen ja sitte takinkääntö :(

    Äänestä

  • Ei saa kiroilla. Asialinjalla kaikki kommentit Kervis-asiaan, niin pysytään paremmin palstalla eikä palstan sheriffi joudu siivoushommiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikä-tilanne kirjoitti:

http://www.kymensanomat.fi/Mielipide---Sana-on-vapaa/2013/05/21/Kervisen tapauksessa tehtävä sopimus/2013315746020/69

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu