Perussuomalaiset johtoon ay-liikkeessä

Perussuomalaiset aikoo murtaa vasemmiston valta-aseman AY-liikkeessä.

Läpimurto on aivan lähellä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hah hah hah. Buuauskuoron takaa ei persunretku ääni edes kuulunut.

Mokoma paskapuolue joutaa tunkiolle pakolaisarmeijansa kanssa.

Äänestä

Aloittajahan varsinainen huumori-ihminen on. Silloin kun persut ei olleet vielä näyttäneet todellista karvaansa, ja suosio oli paljon nykyistä suurempi, he yrittivät ay-liikkeen valtausta, ja tekivät itsensä naurettavaksi. Ihan kuin tavallinen duunari olisi niin tyhmä, että lähtisi kannattamaan sekundakokoomusta.

Äänestä

Sekundakokoomuksen kannattaisi keskittyä itselleen tärkeisiin asioihin kuten kaljupäisiin poikaystäviin eli Saimaan norppiin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SaaMitäTilaa kirjoitti:

Perussuomalaiset aikoo murtaa vasemmiston valta-aseman AY-liikkeessä.

Läpimurto on aivan lähellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu