Ovatko Röykän hätämajoitetut kaikki rekisteröityjä

vaimurhamiehiäkö

Ovatkohan? Kun häiriöitä alkaa tapahtua niin olisi edes mahdollista löytää tekijä ja saada vakuutuksesta korvaus?

7

95

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • röykänvanki

      SPR:stä ei kukaan vastannut kysymykseen. Jos asia olisi kunnossa niin se olisi luultavimmin kerrottu.

      • sdgsdgsdgsdg

        Pään irti sahaajia notkuu Suomessa pitkin poikin ja poliisi alkaa nyt jahtaamaan ja rekisteröimään näitä. Armeija on kutsuttu apuun.


    • röykkäcityyu

      Huhujen mukaan olivat jo osoittaneet mieltä saavuttuaan röykkään ja poliisit kuulemma olivat hoitaneet onnen onkijat ulos bussista.

    • poisajettusiwalta

      Hotelli Hiltoneissa Euroopan turneella on ollut korkeampi taso. Nyt vitu---aa kun haaveiden talot ja autot eivät ole valmiina ilmaiseksi. Elintasopakolaisia ja rikollisia suurin osa. Muutama voi olla aito pakolainen?

    • unelmienmatkasa

      Aivan varmasti ovat. Kansainvälisyys vain nostaa talojen ja tonttien arvoja. Puhumattakaan pienten yritysten liikevaihdosta.

    • Annika87

      Tuossa röykän vastaanottokeskusta koskevassa ketjussa mielenkiintoinen kommentti joltain välittäjältä. No, nämä näitä nimimerkki -viestejä, mutta kuka nyt omalla nimellään. Totta varmaan on, että vaikuttaa asuntojen ja kiinteistöjen arvoihin, ainakin itse harkitsisin kahdesti asunnon ostamista röykästä tällä hetkellä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä ominaisuutta arvostat eniten hänessä?

      Ihastuksessasi, rakkautesi kohteessa
      Ikävä
      179
      2996
    2. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      64
      2576
    3. Miksi mies kääntyy poispäin

      Ja teeskentelee, ettei näe minua, kun törmäämme vahingossa? 🫣
      Ikävä
      203
      2220
    4. Kerro kaivatustasi.

      1. Minkälainen koti 2. Ammatti 3. Ulkonäkö 4. Ikä
      Ikävä
      73
      1849
    5. Kysy jotain kaivatultasi

      Laita tunnisteet molemmista
      Ikävä
      102
      1783
    6. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      9
      1651
    7. Minkälaisesta seksistä

      haaveilet kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      104
      1479
    8. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      217
      1161
    9. Kai me nainen jollain tasolla tykätään

      Toisistamme kun tämä on kestänyt niin kauan
      Ikävä
      81
      1120
    10. Tarkkanäköisyys

      Oon muuten pirun hyvä huomaamaan asioita! Senhän sä varmaan kyllä jo tiesitkin.
      Ikävä
      95
      1079
    Aihe