Usan nukkehallitus kusessa Irakisa!

Usan asettaman nukehallitiksen sotilaat ja poliisit liittynyt pakolaisletkaan! Kusee Usan isistorjunta. Tulevatkohan karkulaiset Suomeen!

Perätöllineltti älä kopio tätä!
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Niinistö voi niistä värvätä arabikaartin Suomeen!

Äänestä

Olisko Usan parasta vetäytyä Irakista!?

Äänestä

Suomeenhan ne tunkee Sipilän talon inoittamina!

Äänestä

Meni reisille lopulta Itakin valoitus Usalta!

Äänestä

Arabikevät oli lopulta Usalta huono idis!

Äänestä

Nyt Ranskakin menee sählää sinne! Saa terroristit aktivoitumaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isisvahva kirjoitti:

Usan asettaman nukehallitiksen sotilaat ja poliisit liittynyt pakolaisletkaan! Kusee Usan isistorjunta. Tulevatkohan karkulaiset Suomeen!

Perätöllineltti älä kopio tätä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu