Milloin maassa olevat 10000 paperitonta

aloittavat ryöstelemisen, mellakoinnin ja terrorin? Kysynpä vain.
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Aika monessa

Äänestä

Eivät milloinkaan.
Pelkäät suotta.

Äänestä

Sitten, kun ovat kylliksi kotiutuneet ja huomanneet suomalaiset tavat? Alkavatkohan samoihin aikoihin riehua kännissä nakkikiskalla ja kotona hakata vaimoaan?

Äänestä
  • Olet tietoisesti vääntämässä asoita mieleisiksesi!
    Sinut ne pistävät hengiltä ihan selvinpäin, kun olet eri uskontoa, ja tyttärensä tappaa, jos se on ollut sinuun ihastunut! Siinä sinulle muslimitapoja suomalaisuuden vastineeksi!

    Äänestä

  • kuinkas kirjoitti:

    Olet tietoisesti vääntämässä asoita mieleisiksesi!
    Sinut ne pistävät hengiltä ihan selvinpäin, kun olet eri uskontoa, ja tyttärensä tappaa, jos se on ollut sinuun ihastunut! Siinä sinulle muslimitapoja suomalaisuuden vastineeksi!

    Minulleko on mieleinen asia, miten suomalaisrasset käyttäytyvät? Jopas lohkaisit.

    Minulle ei ole ikinä ollut uhkaa maahanmuuttajista, vaan kantasuomalaisista. Että turha sinun on ruveta vääntelemään asioita päälaelleen. Ne ovat, kuten ovat. Naurettavia nämä rasistien tempoilut. Suomalainen ei heidän puheissaan ole kuin enkeli ja jokainen maahanmuuttaja sen sijaan kammottava terroristi. Ja todellisuus on sitten jossain ihan muualla.

    Äänestä

Odottavat, että "kaikki" ovat päässeet perille ensin tietysti. Sitten Isis rupeaa jakelemaan tehtäviä.

Äänestä

Kyse on Venäjän juonesta. Venäjä soluttaa turvapaikanhakijoiden mukana tsetseenipalkkasotureita Suomeen. Palkkasoturit suuntaavat noihin venäläisomistuksessa oleviin maa-alueisiin, jotka sijaitsevat puolustusvoimien ja infrastruktuurin kannalta tärkeiden alueiden lähellä. Näille tonteille Venäjä on piilottanut aseita partisaanitoimintaa varten: rynnäkkökiväärejä, sinkoja, kranaatinheittimiä, räjähteitä jne. Sovitulla hetkellä ryssän palkkasoturit aloittavat terrorihyökkäykset ympäri Suomea esiintyen ISIS-taistelijoina. Suomi pyritään lamauttamaan, jolloin Venäjän Alakurtissa olevien joukkojen on pakko tulla "rauhanturvaajiksi" Suomeen. Suomi miehitetään muutamassa päivässä.

Desanttidosentti paljasti ryssän juonen blogissaan:
"ISIS-uhkaan isäntiemme kanta oli selvä. ISIS lähettää parhaillaan massoittain terroristeja kaikkiin Euroopan maihin tarkoituksena järjestää niissä todellinen Harmageddon. Kuulemani arvion mukaan nyt Eurooppaan liikkuvista pakolaisista jopa 20 prosenttia on ISIS-taistelijoita. Heidän tavoitteenaan on terrorihyökkäyksillä avainkohteisiin lietsoa sekasortoa Eurooppaan. Arvion mukaan ensimmäinen ISIS-terroristien kohde on Suomi ja sen jälkeen Bryssel. Suomessa ISIS-taistelijoiden tavoitteena on iskeä avainkohteisiin, lamauttaa Suomi ja vaikuttaa siten Venäjään, jolle puolueeton ja rauhallinen Suomi on erittäin tärkeä."

http://kohudosentti.blogspot.fi/2015/09/isis-iskee-ensimmaisena-suomeen.html

Äänestä

Miksi pienentelette määrää, se pitää kertoa viidellä, niin saadaan oikea luku. Sitten vasta elätettäviä tulee, kun perheet rynnii perässä.

Äänestä

Juuri näin. Eihän nämä urpot sitä ajattele.

Äänestä

Kohta rysähtää. Helsingissä näkee jo jopa kymmenen hengen riskien karvaisten pikisilmien äijäporukoita kiertelemässä sellaisissa paikoissa, missä niitä vähiten kuvittelisi olevan.
ILmieisesti hyysäri-kukkahttutädit tarjotessaan lämpimiä voisilmäpulliaan ja villasukkiaan ohjastavat näitä pakoloisia tosi toimiin.

Äänestä
  • Katukuva on selkeästi rikastunut muutamassa viikossa.

    Äänestä

https://suulas.wordpress.com/2015/09/22/pakolaiskriisin-syylliset-minun-kaunani-osa-2/ Eurooppa ja sen mukana myös Suomi on joutunumassa massiivisten torakkalaumojen jyräämäksi. Tosiasia on että jahka kansallisvaltiot saadaan täytettyä islamistisen maailman kansantuotoksilla, Euroopasta ei ole jäljellä nappiakaan. Se tarkoittaa myös Suomea. Maamme on palavina raunioina muukalaisten jaloissa. Tahdotteko luopua siitä ilmaiseksi? Kuten aina, tappio on mahdollinen mutta mikäli jo valmiiksi käperrymme omiin nurkkiimme "suojaan" ja luovutamme Euroopan pala palalta ilman vastarintaa, tappio ei ole ainoastaan mahdollinen vaan 100% varma. Lukekaa linkkaamani artikkeli ja arvioikaa tilanne uudestaan. Muistutan että kansamme todellisilla vihollisilla on käytössään rajaton määrä rahaa ja valtaa. Sen lisäksi sillä on käytössään islamistinen armeija jonka miesvahvuus ylittää Suomen väkiluvun moninkertaisesti. Poliitikkomme tahtovat antautua, kansa ei!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


AikapommiTikittää kirjoitti:

aloittavat ryöstelemisen, mellakoinnin ja terrorin? Kysynpä vain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu