Tuo Possehan on täyttä paskaa

12rtyu

Voi v.v.v.v.v.v.v

21

139

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ddjldjldfjl

      Nytkö vasta huomaat?

    • tähänontultu

      Itse katselin sivusilmällä yhden kerran. En ihan ymmärtänyt miks ne äijät oli suihkussa ja joku nuori alaston muija mukana? Onko tämän päivän hauskaa suomalaista viihdettä tuijottaa Jaakko Saariluoman pakaroita? *myötähäpeä suomalaisten puolesta?*

      • Anonyymi

        Ne on kaikki punaasia kommunistia


    • putteposse2

      Suomi on Lamassa ja sen huomaa.

      • HuonostiMenee

        Suomessa ei ole rahaa eikä henkistä pääomaa. Henkisen pääoman puuttuminen on pahempaa, sillä luovuus jää possen tasolle.


    • noloa_alastomuutta

      Alastomuus ja seksistiset jutut on kyllä niin naurettavaa ja noloa kuin olla ja voi mutta muuten ohjelma on hyvä ja parempaa viihdettä ei tällä hetkellä tule.
      Tyhmää on että lauantaina ei tule enää piritystä telkusta vaan väärälle päivälle on jätetty pelkästään, kuka bäistä päättää?

    • vnnvnvvmvmvmvmvm

      miks siihen ohjelmaan on laitettu se kimin ex? silleioo ees ylähuultaollenkaan ja ulosanti huonoo?????vaihtaisivat jo levyä. jaska ok ja aku

    • katsoja.-

      onneksi ei ole pakko katsoa

    • Posseonviemäristä

      En kato.

    • kjghfg

      Näkeehän sen jo katsojaluvuista, että ensihuuma Possen kohdalla on ohi... Vain hcfanit seuraa sitä enää. Minä en.

    • kyllästynyt9

      aluksi oli ihan katsottava, mutta jo kyllästyttää

    • RimanalittamisenMM

      Eilen illalla oli tv auki. Olin keittiön puolella ja sillä välin alkoi tuo Posse. Kun tulin takaisin olohuoneeseen, niin kanava vaihtui välittömästi. Ei mene niin huonosti, että tarvitsisi Possea katsella.

    • rajansakaikellakakalla

      Posse ja Putous aivan ala-arvoista roskaa! Ei uskoisi, että aika-ihmisiä jaksaa innostaa ala-pää jutut esitettäväksi! Ohjelmat ovat kuin pikku lasten yliammuttuja villityksiä. Eniten itseään ja muniaan tuo esiin aina Aku! Eiköhän julkisuuteen itsensä tupannut vaimo enää sekstaile sen virnottajan kanssa, kun näyttelee housujensa sisustaa ja kääntää jutut sinne jatkuvasti?

    • hoiu

      Mikä niitä poikia vaivaa?! Viiraako niillä päästä? Se vaalea pitkähiuksinen on todella hyväkroppainen ja sitä nainen kyllä katselee mielellään alasti mutta hetken kuluttua alkaa mietityttämään että ei helkkari, onko pojilla päässä jotain vikaa!
      Ja se ala-arvoinen huumori! Jotain seksijuttuja, pissa/kakkahuumori... Luulisi että asialla ovat alle 10 vuotiaat pikkupojat.

      • cestlavieenfrancais

        Niinpä niin. Ja minä ainakin olen sitä mieltä, että jos tämän alatyylin tekijät alkavat itse lähestyä ikävuosissa pikku hiljaa 4-kympin eli keski-iän rajaa, niin kohellus alkaa vähietellen mennä säälittävän ja tahattoman komiikan eli naurettavuuden puolelle... Onko siinä mitään hohtoa, kun keski-ikäistyvät miehet haluavat pitää kynsin hampain kiinni parikymppisvuosien nuoruuden imagostaan? Tässä kategoriassa kaikki nämä jackassit, viva la bamit, dirty sanchezit ja duudsonit... Tämä extreme-komiikka alkaa olla jo niin vuosituhannen vaihdetta eli kulunutta - aika on uusien yrittäjien ja uusien kuvioiden :).


    • veetinen

      Varmaan pojat luulevat että tuollainen on TAIDETTA!
      Kun alastomuudella ja ala-arvoisella törkyhuumorilla yritetään vaikuttaa ihmisiin niin taidettahan se on. Sillä muutetaan maailmaa.
      Voi pyhä yksinkertaisuus!

    • ynnämuuta

      ei tuota enää jaksa katsoa. toistaa itseään. stuntit helppoja yms.

    • HeterookinHeterompiMies

      Täytyy sanoa että taitaa olla koko Possen klaanin heput joko piilohomoja tai ainakin bissejä *YÖK*
      Ensin äijät änkeevät porukalla suihkuun ja nyt on alkanut suukottelu. HYI HELVETTI!!! Ei mikään ole oksettavampaa kun karvanaamat huulet vastakkain *YÖK*
      En katso kyseistä Paska-ohjelmaa enää sillä seuraavissa tulevissa jaksoissa nämä piilohomot alkavat varmaan jo homosteleen ihan kunnolla. Alkua on ollut jo nähtävissä.
      Raukat kuvittelee olevansa muka hauskojakin mut esittävät ala-arvoisinta viihdettä mitä ikinä olen nähnyt !

    • Anonyymi

      Posse ja vain elämää on tosiaankin ihan täyttä passsssskaa! Hahahaha

      • Anonyymi

        Niinpä!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niinpä!

        Ihan täyttä potaskaa ei mitään oikeeta hauskaa vaan Älytöntä mölinää kokanterit ynnä muut🤔🙄!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      84
      3272
    2. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      76
      1304
    3. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      182
      1279
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1040
    5. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      103
      971
    6. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      310
      942
    7. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      95
      857
    8. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      43
      849
    9. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      78
      835
    10. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      124
      825
    Aihe