Nyt alkaa olla kohtalonhetket vaaleilla roduilla. Sukupuutonvaara uhkaa, kiitos rajun maahanmuuton etelänmaista. Siniset silmät ja pellavapäät alkavat olla pian hävinnyt luonnonvara.
Ikävä kyllä suomalaisnaiset ovat vain edesauttaneet tätä vahingollista kehitystä avioitumalla kilvan mustan miehen kanssa.
Nyt on aika synnyttämisen. Ehdotankin, että jokainen suomalaisnainen ottaa tavoitteekseen vähintään kymmenen lasta, mikä on somaliperheen keskimääräinen lapsiluku.
En kirjoita tätä siksi että vihaisin iholtaan tummempia, vaan siksi, että haluan säilyttää monimuotoisuuden ihmiskunnassa.
Ikävä kyllä suomalaisnaiset ovat vain edesauttaneet tätä vahingollista kehitystä avioitumalla kilvan mustan miehen kanssa.
Nyt on aika synnyttämisen. Ehdotankin, että jokainen suomalaisnainen ottaa tavoitteekseen vähintään kymmenen lasta, mikä on somaliperheen keskimääräinen lapsiluku.
En kirjoita tätä siksi että vihaisin iholtaan tummempia, vaan siksi, että haluan säilyttää monimuotoisuuden ihmiskunnassa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Juurikin näin. Miksi muuten suuret ikäluokat eivät tehneet vieläkin suurempaa ikäluokkaa? Mielestäni jokaisen ikäluokan velvollisuus olisi tehny tietty määrä lapsia jotta he sitten aikanaan huolehtivat edellisen ikäluokan eläkkeenmaksusta.
Onko hallitus edes tehnyt mitään syntyvyyden lisäämiseksi? Tuntuu että kaikkeen on aina vastauksena maahanmuuton lisäys, mikä taas ei välttämättä ole pidemmän päälle hyvä idea (vrt. Ruotsi).
Mitä olet itse tehnyt asian hyväksi?
"Siniset silmät ja pellavapäät alkavat olla pian hävinnyt luonnonvara."
Tämä on kylläkin totta.
Mitä sitten?
Tuhotaan lappalaisetkin, mokomat tummahiuksiset ja ruskeasilmäiset epäsikiöt!
Olemme nyt saaneet TUKEVAN jalansijan Euroopassa, ja ilman sotaa emme tästä maanosasta luovu! Yrityksesi pelastaa Eurooppalainen rotu viimehetkellä sananmukaisesti tukahdutettaisiin kehtoonta! Säälittävän huono häviäjä olet J- Julistaja, mutta ei se mitään! Jossain vaiheessa vielä sinäkin tajuat vastarinnan hyödyttömyyden. Ja sitä odotellessa, tässä pientä esimakua stadin uusista trendeistä:)
________________________________________________
Rötöstelevä poikaliiga pelottaa Tukholmassa
Tukholma. Tukholman Bagarmossen kaupunginosassa on noin 30 hengen nuorisorikollisjoukko, joka pitää kaupunginosaa pelon vallassa, kertoo maanantain Dagens Nyheter. Vanhemmat pojat rekrytoivat rikoksia tekemään alle 15-vuotiaita, koska näitä ei vielä voida rangaista.
Alle 15-vuotiaat aloittavat kännykkävarkauksilla ja pukuhuoneista varastetuilla talvitakeilla ja päätyvät aseellisiin ryöstöihin.
"12-15 -vuotiaat pojat tekevät kaikki rikokset. Kun he täyttävät 15, heistä tulee joukon johtajia tai he lopettavat koko toiminnan. Johtajilla ei lainkaan vaikeuksia rekrytoida uusia jäseniä, koska kaupunginosassa on statuskysymys, kuulutko jengiin vai et", kertoo katurauharyhmän johtaja Peter Tapper.
Päästäkseen jengiin mukaan on suoritettava sisäänpääsykoe. Esimerkki tällaisesta on aiemmin tänä vuonna sattunut tapaus, jossa yksi johtajista halusi jonkun pahoinpitelevän entisen tyttöystävänsä. Näin tapahtuikin, mutta koska pahoinpitelijä oli alle 15-vuotias, ei häntä voitu rangaista.
"Aikuiset eivät uskalla ilmiantaa nuorisoa, koska he pelkäävät. Osa aikuisista ei uskalla edes kulkea ulkona", sanoo Tapper.
Helsingin Sanomat
[email protected]
Meinaakko notta tummahipiäisten sosiaalielättien lisäksi pitäisi vielä tasa-arvon nimissä saada aikaan, mites se meni.... sinisilmäisten ja pellavapäisten sosiaalielättien joukko. :P
Eipä taida Suomen maassa työllään elävällä pariskunnalla varaa ihan kymmeneen kakaraan.
..näillä Valkoisen Rodun Sotureilla on todellisuudentaju niin sekaisin ettei heitä kovin moni vakavissaan ota. Ei ainakaan jos vähän älliä löytyy päästä.